GTX 960 için güncel ekran kartı sürücüsü nasıl yüklerim?

xaydnhsn7

Picopat
Selamlar. Benim ekran kartım NVIDIA GeForce GTX 960. ben ekran kartıma NVIDIA'nın sitesinden güncel sürücüyü indirdim. Ondan sonra kurdum bilgisayarıma. Kurduktan sonra ekran kartımı görmedi. Yeniden başlattım gene olmadı en son sürümde ekram kartımı okumuyor çok saçma sapan bir iş ve ben bunu bir türlü çözemedim. DDU'dan kaldırdım sürücüleri güvenli modda her şeyi kaldırdım Windows Update'yi durdurdum gene yükledim gene yok. Bunun bir çözümü yok mu arkadaşlar bilen biri varsa yardım etsin oyunlarımda çok sıkıntı çekiyorum. Ha bir de demeyi unuttum Windows Update ekran kartımı kendisi otomatik yüklediğinde görüyor ekran kartımı. Yüklediği sürüm ise bu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    2,8 KB · Görüntüleme: 33
Nvidia'nın sitesine gir, Driver Update bölümü sağda yer alıyor ekran kartı model bölümünü, Nvidia Geforce GTX olarak seç. Series Bölümünü onun altında hemen GTX 900 Series, olarak seç. Son olarak Graphics Card Model bölümünüde GTX 960 Seç, Search'a tıkla bulunan en güncel sürücü Nvidia onaylı çıkacaktır indir kur.

Link:

Nvidia'nın sitesine gir, Driver Update bölümü sağda yer alıyor ekran kartı model bölümünü, Nvidia Geforce GTX olarak seç. Series Bölümünü onun altında hemen GTX 900 Series, olarak seç. Son olarak Graphics Card Model bölümünüde GTX 960 Seç, Search'a tıkla bulunan en güncel sürücü Nvidia onaylı çıkacaktır indir kur.

Link:
Zaten en güncel sürücüyü yüklüyorum senin yaptığın gibi ama gene aynı sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı