GTX 960 ile i7-4770K, MSI Z97 ve 16 GB RAM ile takas yapılır mı?

berkanrekt

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, olayı anlatıyorum. Ben kendi ekran kartımı 1800'e alıcı buldum fakat bundan önce bana takas teklifi geldi. i7 4770K, MSI Z97 ve 16 GB RAM ile takas etmek istedi. Ben de adama şöyle dedim: "Ben senin setini satayım, sen gel benden nakit al." Arkadaş kabul etti, şimdi bir adam hem ekran kartına hem de üçlü seti almak istedi. Üçlü set 2000 TL'ye gidiyor. Ekran kartı ise 1800 TL'ye gidiyor. Yani kıcasa, gidip takas yapıp adama satarsam, benim 200 TL daha fazla kazancım olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya o söylediğin adam, takas yapacağın kişi ile aynı kişi ise ve seni kazıklamaya çalışıyorsa? Sen takas yaptıktan sonra üçlü seti almak isteyen kişi vazgeçtim derse ne olacak? Var mı bir B planınız?

Ya o söylediğin adam, takas yapacağın kişi ile aynı kişi ise ve seni kazıklamaya çalışıyorsa? Sen takas yaptıktan sonra üçlü seti almak isteyen kişi vazgeçtim derse ne olacak? Var mı bir B planınız?
Yok, adamlar anlaşmış olamaz. Adam zaten tek ürün için gelmeyecekmiş. O üçlü set olan arkadaş ile görüştüm. İlk onun ürünü satın alıp, sonra benimkini gelip alıcak. Uzak mesafeler olduğu için tek ürün için gelemiyormuş. Yarın gelicek, bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı