GTX 960 Sistem Toplama

Emreses26

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, ben böyle bir sistem topladım. Recep Abi'den ve bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum.
Sistem iyi mi? Uyuşmazlık yaratan parçalar var mı? Ve hiçbir değişiklik yapmadan bu sistemi almalı mıyım?
Not: işlemci "i5 4690" Vatan stoklarında kalmadığı için ve unutmayayım diye bunu koydum. Normalde "i5 4690" alıcam. Ekran kartı, işlemci ve kasayı değiştirmek istemiyorum. Anakarta da çok para vermek istemiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

pc3sıkıntısız2.JPG

Anakarta biraz daha para ayırmanı tavsiye ederim. K serisi bir işlemci aldığına göre overclock yapmayı düşünüyorsun. O zaman anakart, güç kaynağı ve soğutmanın iyi olması gerekiyor. GTX 960 minimum 450 watt civarı istiyor. Kasa içindeki güç kaynağının 12 V kanalındaki güç çıkışı kaç watt? Bunlara dikkat etmen gerekir.

Evet oyun için topluyorum fakat uzun vadeli bir pc istiyorum. Ben her sene parça değiştiremeyeceğim. 4690 olmaz ise bile 4590 almayı hedefliyorum. Onun dışında sistemin iyi olduğunu düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı