GTX 960 VS GTX 760

Hknny

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce hangisi performans bakımından daha iyi ? Normalde gtx 960 alıcaktım ama 128 bit olması kafamı karıştırdı internette falan araştırdım kimisi 256 bit olduğu için 760 al diyor kimisi 960 kararsız kaldım. Nedenleri ile hangisinin daha olduğunu söyleyebilir misiniz ?

Zaten sıkıştırma teknolojisi hem AMD hem de Nvidia tarafında mevcut yanlış bilmiyorsam. Bit'in bir önemi kalmıyor yani. Ondan ziyade, 760 kepler mimarisine sahip ve eski de bir mimari. GTX 960 hem düşük güç tüketimi, hem de soğutmayla üstün. Buda performansını üstün kılıyor.

Hala bit'e bakıyor musunuz? GTX 960 daha performanslıdır. Ayrıca şu videoyu izlemenizi öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende msı gtx 970 vardı. Kartı alalı 10 gün olmuştu. CW sorunu felan vardı. Geri iade ettim. Onun yerine 960 alıcam şimdilik. Bütün oyunları felan oynatır. İlerde zorlayacak oyunlar çıktığı zaman bi tane daha 960 alıp SLI yaparım. SLI'lı hali 980 den 3-5 fps daha fazla veriyor diye duymuştum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı