GTX 960, Yeni NVIDIA güncellemesinden sonra Hitman 3 30 FPS kilidine takıldı

İşletim sistemi
Windows 11

Dinozoflar

Hectopat
Selamlar, GTX 960 ekran kartına sahibim, az önce son sürüm olan 496.49'a güncelledim Driver'ımı. Fakat diğer oyunlarda hiçbir sorun yokken (şimdilik) Hitman 3'te çok garip bir şekilde FPS'in 30'a sabitlendiğini fark ettim. Başta kasıyor zannettim, hani dedim driver güncellemesi iyi gelmedi vs sonra MSI Afterburner arayüzünü açınca FPS'in 30 olduğunu ve kamerayı nereye çevirirsem çevireyim 30'un üstüne çıkmadığını gördüm. Sistemin kaldırmıyor vs demeyin en düşük grafiklerde 60 FPS akıcı bir şekilde daha yeni bitirdim oyunu. Sorun nerede olabilir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hitman serisinde FPS kısıtlama ayarı var. V-Sync açık oynuyorsanız %50 değil, %100 seçeneğini seçmelisiniz.
Arkadaşlar pardon dün akşam sanırım sorunun kaynağını anladım ama yazmaya vakit olmadı, sorun Wemod adlı trainer programı yüzünden sanırım. Oraya update ile oyunun hızını yavaşlatma veya hızlandırma seçeneği sunulmuş fakat garip bir şekilde oyuna girerken (normal oyun hızı 1.0 iken), oyun hızı 0.1 de yani en yavaş hızda başlıyor. Bu hız yavaşlatma mevzusu da bende fps düşüşüne yol açtı nedense. Sağolun konu kapanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı