GTX 970 ekran kartına G-Sync monitör tavsiyesi

atalay11

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba herkese. Sizden ricam ASUS GTX 970 ekran kartıma uyumlu bir monitör tavsiye etmeniz. 9 serisi olduğu için ekran kartım adaptive veya freensync özelliklerini destekleyemiyor. 10 serisinden sonrası destekliyormuş. Bunun haricinde monitörde istediğim 144Hz yenileme hızı ve 1 MPRT olması. Burada konu açmamın sebebi monitörlerde artık her şey birbirine girmiş durumda ayrı ayrı (FreeSync G-SYNC) yazanı var sadece G-SYNC yazanı da var araştırıyorum FreeSync'li falan çıkıyor. Bana lazım olan monitörde donanım olarak eklenmiş G-SYNC'li sanırım ama bulamıyorum ya da emin olamıyorum. Gamepower, Rampage, James Donkey gibi markalarda olsun istemiyorum ama minimum bütçeye diğer markalardan önerirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim...

destekliyor diye biliyorum ama buyrun birde siz bakın?

G-SYNC destekler fakat G-SYNC Compatible desteklemez. G-SYNC Compatible olmayan bir monitör almanız lazım.

Son düzenleme:
Tamam işte orda G-Sync Modüllü Monitörlerin listesini nvidia resmi sitesinden atmış oradan bakarak seçebilirim. Çünkü dediği gibi Compatible teknolosi bizim ekran kartımızda çalışmıyor evet.

Düşünceniz için teşekkür ederim. Zaten G Sync modüllü bir monitör alamazmışım daha ekran kartımı yenileyemiyorum ki ekran kartı fiyatlarındaki bir G Sync modüllü monitör alayım. Ne diyim ki bizi bu zor şartlara sürükleyenler Allah'ında bulsun.

Bütçeniz nedir bilmiyorum ama G-Sync özellikli bir monitör almak yerine RX6600 gibi kartlara yönelirdim. Çünkü G-Sync monitörler pahalı, en ucuzu 4 bin lira civarında. Ve G-Sync uyumlu Freesync cihazlar olduğu için de biraz ölü yatırım.

Bu listedeki en ucuz cihazlardan biri.

Bütçeniz nedir bilmiyorum ama G-Sync özellikli bir monitör almak yerine RX6600 gibi kartlara yönelirdim. Çünkü G-Sync monitörler pahalı, en ucuzu 4 bin lira civarında. Ve G-Sync uyumlu Freesync cihazlar olduğu için de biraz ölü yatırım.

Bu listedeki en ucuz cihazlardan biri.
Evet listeden en ucuzunu bulayım derken Predator serisi buldum ama 4 bin lira verebilecek durumum yok. Dediğiniz gibi 6600xt'li b sistem ikinci elden çok aradım mininmum 15 bin diyorlar ayrı yetten bide monitör alacağım. Son kararım ise en azından monitörü 165hzli FreeSync bir monitör alıp gelecekte kasamı değiltirdiğim zaman uyumulu olabilecek bir monitör almak. Sync teknolojisinden yaralanamasamda Full HD, 165Hz ve 1 ms özelliklerinden faydalanırı. Her iki arkadaşım ikinizede ayrı teşekkürler zaman ayırıp cevapladıpınız için.

Geri
Yukarı