GTX 970 Nagas güç kaynağı

Sercan Çil

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba. i5 6600K, GTX 970, Z170A M5 parçalarından oluşan bir sistem topluyorum. Paramın kısıtlı olması sebebiyle kuruşu kuruşuna her miktar benim için önemli. Bu sebeple 750W'dan düşürüp 600W yeteceğini düşündüm. Bu güç kaynağı nasıldır? Eğer kötüyse, aynı fiyata önerebileceğiniz başka güç kaynağı var mı?Nagas 600W AO600 Güç Kaynağı +80 Bronz Aktif PFC

Nagasla ilgili pek olumlu yorum okumadım bu sitede de dahil olarak. Kimisi 80+ sertifikasının çakma olduğunu söylüyor kimisi Nagas diye bir marka yok ve everest frisby gibi markaların çin de üretip getirdiği mallar diyorlar. Bu yorumlara dayanaraktan şahsen alınmaz fakat belki de sağlam çıkar rahat rahat kullanırsınız ama ben gene de size belirtiyim dedim.

Nagasla ilgili pek olumlu yorum okumadım bu sitede de dahil olarak. Kimisi 80+ sertifikasının çakma olduğunu söylüyor kimisi Nagas diye bir marka yok ve everest frisby gibi markaların çin de üretip getirdiği mallar diyorlar. Bu yorumlara dayanaraktan şahsen alınmaz fakat belki de sağlam çıkar rahat rahat kullanırsınız ama ben gene de size belirtiyim dedim.

Madem öyle, Amazon'dan 200 TL'yi geçmeyecek şekilde EVGA 750W güç kaynağı getirmek istiyorum. Hangi modelini önerirsiniz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı