GTX 970 reballing mi yaptırmalıyım yoksa sıfır GT1030 mu almalıyım?

Bütçe
Şuan elimde birikmiş 1k para var.
AMD içerikli 2 tane PC eksittik ailecek, 1030 alır oturur razı olurum bir daha AMD'ye dokunmam Allah'ın bana son umudu olarak gönderdiği GTX 970 bile 8 sene dayandı kardeşimin PC'sindeki RX 570 4. yılı göremedi.

Elimde ikinci ekran kartı olarak HD5450 var 10 yıllık kart hala çalışıyor. Önemli olan karta doğru bakmaktır.

Kartı 2 ay önce ikinci el aldım ve 2010 yılında çıkmış(tarihi yanlış hatırlıyor olabilirim) benden önceki sahipleri kimbilir ne için kullandı. Sizin elinizdeki RX570 kartı direkt mi bozuldu yoksa yazılımsal hatalar fazla mıydı?
Ekrana verilen grafiksel öğeler ve kaplamalar siyaha dönüyor.

Kartı 2 ay önce ikinci el aldım ve 2010 yılında çıkmış(tarihi yanlış hatırlıyor olabilirim) benden önceki sahipleri kimbilir ne için kullandı. Sizin elinizdeki RX570 kartı direkt mi bozuldu yoksa yazılımsal hatalar fazla mıydı?
Sistemi integrated graphics'ten alınca sıkıntı ortadan kalkıyor + olarak RX 570'den önce sahip olduğum a*d gpu ve işlemcide bana ilallah getirdi, bir daha da elimi sürmem.

Son düzenleme:
Ekrana verilen grafiksel öğeler ve kaplamalar siyaha dönüyor.

Sistemi integrated Graphics'ten alınca sıkıntı ortadan kalkıyor + olarak RX 570'den önce sahip olduğum a*d GPU ve işlemcide bana ilallah getirdi, bir daha da elimi sürmem.

GTX 1660 Ti'ım var yan bilgisayarımda RX 570 kullanıyorum 4yıl oldu hiç LoL oynamadım RDR2 Warzone FH4 FH5 falan oynadım ve şu an 4. yılım kartı hep ağır oyunlarda kullanıyorum orta ayarlarda tatmin ediyor ve ne bir sorun yaşadım ne bir sıcaklık RDR2'yi 3saat oynadım 75 derece oldu.

GTX 1660 Ti'ım var yan bilgisayarımda RX 570 kullanıyorum 4yıl oldu hiç LoL oynamadım RDR2 Warzone FH4 FH5 falan oynadım ve şu an 4. yılım kartı hep ağır oyunlarda kullanıyorum orta ayarlarda tatmin ediyor ve ne bir sorun yaşadım ne bir sıcaklık RDR2'yi 3saat oynadım 75 derece oldu.

Tamam kardeşim benim, 22 yaşındaki kardeşim hatalı tamam en iyisi sizde ben hatalıyım. 2 AMD PC çürüttüm diyorum benim tecrübem böyle sizin neyi tuttuğunuz, neyin sizde ne kadar süredir çalıştığı benim için karıncanın kılı kadar önemli! Konu başlıktaki ile sınırlı kalırsa güzel olur. AMD yazısı okumak/duymak istemiyorum.

Yardım istemişsin konu açmışsın. Konu dahilinde herkes fikrini yazabilir.

Evet.

Yardım istemişsin konu açmışsın. Konu dahilinde herkes fikrini yazabilir.

Evet biliyorum ancak ilk sayfada bir kardeşim AMD kart önermiş düzgünce AMD tercih etmediğimi yazmışım gelip gülen emoji atıyorlar, sonrasında niye tercih etmediğimi yazmışım yine gülen emoji atıyorlar, yeterince açık olduğumu düşünüyorum. AMD propaganda yeri değil burası konu dahilinde GTX ve GT serisi yazmışım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı