GTX 970 ve FX-8150 sistem nasıldır?

drogbaformalı

Decapat
1.5 yıl önce 3300 TL'ye topladım. Sizce fiyat nasıl? O zamanlar yanlış hatırlamıyorsam dolar 5-7 TL idi.

Yakınımız topladı. 2. el olma ihtimali var mı?

Sistemim hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Kimi arkadaşlar işlemci yetersiz diyor, sizce doğru mu?

GTX 970 4 GB / AMD FX8150 / 20 GB RAM / ASUS M5A97 r2.0.

Işlemci 1. nesil i7 gücünde. Darboğaz yaşarsınız. Yakınınız stok yapmadıysa muhtemelen tüm parçalar 2. el. Piyasada bu parçaları sıfır bulamazsınız. Bu arada GTA 970 yerine RX 570 daha iyi olabilirdi. Yakınınız size bir tık kazık atmış olabilir.

Yaklaşık 8 ay önce bile 3000₺'ye Ryzen 1600AF ve RX 570 sistem toplanıyordu rahatça. Yakınınız biraz kazıklamış. İşlemci kötü, ekran kartı da güçlü olmasına rağmen eski. Darboğaz çoğu oyunda yaşanacaktır.

Galiba toplattığınız kişi bilgisayardan pek anlamıyormuş 20 GB RAM yerine 8 koyup gayet işlemciyi yükseltebilirmiş. Hani (ooo 20 GB 20 ise iyidir alalım bunu) gibi olmuş biraz.

Neredeyse 10 yıllık işlemci, 6 yıllık grafik kartlı sisteme 3300₺ vermişsiniz. Biraz kazık yemişsiniz. 20GB RAM ise göz boyamak konulmuş sanki sisteme.

Neredeyse 10 yıllık işlemci, 6 yıllık grafik kartlı sisteme 3300₺ vermişsiniz. Biraz kazık yemişsiniz. 20GB RAM ise göz boyamak konulmuş sanki sisteme.
Şuan ağlıyıcam haklısınız :(
Galiba toplattığınız kişi bilgisayardan pek anlamıyormuş 20 GB RAM yerine 8 koyup gayet işlemciyi yükseltebilirmiş. Hani (ooo 20 GB 20 ise iyidir alalım bunu) gibi olmuş biraz.
20 Gb olmasının sebebi bu pc yi çok uzun bir süre kullanmayı düşündüğümüz için

20 Gb olmasının sebebi bu pc yi çok uzun bir süre kullanmayı düşündüğümüz için
O sistem için biraz fazla ödemişsiniz gibi geldi bana ve evet işlemci yetersiz.
Maddi durumumuz iyi değil dedik ucuza en iyisini alalım dedik şuna bak . :( Cevabın için teşekkürler
O işlemci ile uzun süre kullanmanız zaten imkansız.
Arkadaşlar şuan çok kötü oldum peki pc iş görür mü :(
Yaklaşık 8 ay önce bile 3000₺'ye Ryzen 1600AF ve RX 570 sistem toplanıyordu rahatça. Yakınınız biraz kazıklamış. İşlemci kötü, ekran kartı da güçlü olmasına rağmen eski. Darboğaz çoğu oyunda yaşanacaktır.
Peki pc iş görür mü ? :( Yani çoğu oyunu ultrada oynuyorum
O işlemci ile uzun süre kullanmanız zaten imkansız.
Ana kartım galiba ddr3'tü yeni bir işlemci takamayacağımı düşünüyorum ? Sizce öyle olur mu ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı