GTX 970 ve G3258 Sistem Tavsiyesi

emre görgülü

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Okul sonlarına dogru alacagım sistem için sizden tavsiyeler bekliyorum. İşlemci olarak G3258 kullanacagım. Bu sistem için 550 watt yeterli midir sizce? Bu fiyata daha iyi bir şekilde bilgisayar toplanabilir mi? Yardımlarınızı bekliyorum.

PC.png

Bellekleri kit 8 GB şeklinde alınız; G.skill tavsiyemdir. Kasayı Zalman Z3 Plus ile değiştiriniz, güç kaynağı Corsair Builder 550W 80+ alınız. Size önerim aldıktan sonra hız aşırtma yapmanız. Çünkü G3258 ile GTX970 küçük bir sorun yaşayabilir. Bu hız aşırtma ve Cooler Master Blizzard T2 Mini ile çözülebilir.

CL 9 bellek tercih ediniz. G3258'e O.C atıp GTX 970'i besleyecekseniz iyi bir soğutucu gerekecektir. Bu arada böyle bir sisteme Everest kasa önermiyoruz. Sistemi almadan 1 ay önce konu açınız.

GTX 970' e çok yanlış bir işlemci bence. Ben olsam en azından İ5 4460 alırdım. Gerekirse ekran kartını GTX 960 yapmalısınız diye düşünüyorum.

Size tavsiyem Technopat'ın G3250 ve Titan X test videosunu izlemeniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sinerji Bilgisayar' dan parçalar galiba.

Öncelikle herkese merhaba. Okul sonlarına dogru alacagım sistem için sizden tavsiyeler bekliyorum. İşlemci olarak G3258 kullanacagım. Bu sistem için 550 watt yeterli midir sizce? Bu fiyata daha iyi bir şekilde bilgisayar toplanabilir mi? Yardımlarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 64966
Hangi site bu ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı