GTX 970 vs GTX 1060

GTX 1060'ın test sonuçları GTX 970'i tokatladığını kanıtlıyor. Fakat fiyatının da aynı oranda tokatlaması mantıklı gelmiyor. 250-300$ bandında bir kartın Türkiye'de 1500-1700TL arasında satılması tecavüzdür, ayıptır, haksız kazançtır. Eğer illa GTX 1060 alacaksanız amazondan sipariş verin. Türkiye'de alınmaz.

70 dolar kargo parası ödesen de 1330 liraya geliyor (vergi dahil). Tamamen kazık vergiyi de ekliyorsun hadi kargo ücretini de ekliyorsun yine 1500 lira etmiyor nasıl bir şey? Bizi mi kopartıyorlar anlamadım ki? :D Gerçekten yurt dışından al. Böyle rezalet görmedim ilk başta kargo ile beraber 1500 olur diye düşündüm ama 200 lira fark var yurt dışından al alacaksan. GTX 970 parasına geliyor SSD de alırsın rahat.
upload_2016-7-25_6-25-5.png

70 dolar kargo parası ödesen de 1330 liraya geliyor (vergi dahil). Tamamen kazık vergiyi de ekliyorsun hadi kargo ücretini de ekliyorsun yine 1500 lira etmiyor nasıl bir şey? Bizi mi kopartıyorlar anlamadım ki? :D Gerçekten yurt dışından al. Böyle rezalet görmedim ilk başta kargo ile beraber 1500 olur diye düşündüm ama 200 lira fark var yurt dışından al alacaksan. GTX 970 parasına geliyor SSD de alırsın rahat.

Sabreden derviş sabrından gebermiş :D Biraz sabır, kart yeni. Her yerde yaygınlaşmadı daha. ZOTAC, Galax, EVGA gibi modeller Türkiye'de yok, yaygın değil. 1-2 ay sabırlı olun, düzelecek. Güzel günler bizleri bekliyor :D

Sabreden derviş Umut Kuruderviş. :) Kusura bakma da tek el piyasasına boyun eğmem. Gider paşa paşa yurt dışından alırım kargo parasını da gümrük vergisini de öderim yani o şekilde GTX 970 fiyatına 1060 alırım nokta.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı