GTX 970'li laptop ne kadar eder?

Eski çünkü 🤷‍♂️

Halihazırda masaüstü bilgisayarınız olduğu için nasıl değerlendirilir bilemedim, yayın yapıyorsanız performans düşüşü yaşamamak için yayın için kullanılabilir belki.

Bakalım bir akşam daha net düşünürüm ne yapacağıma.

@Korkmaz ahmet pardon arkadaş komik ne var ortada?

Son düzenleme:
1650 yarı gücü bile etmez demişsin fakat 1650 ile arasında bir fark yok neredeyse hatta 1650 daha güncel.

Birebir tecrübe ettim. 1650 yanına kart diye koymam bile. Crew 2 de biri 0-20 FPS verirken Low da Casper Excalibur G770 modeli cihaz. Bendekinde en yüksek ayarlarda 50-60 FPS çok rahat alıyorum. Ayrıca cihazda masaüstü modeli 970 var. İkisini kıyasla bakalım bir Mobile 1650 vs 970 masaüstü modeli. Bakalım kaç kat güç farkı var.

Birebir tecrübe ettim. 1650 yanına kart diye koymam bile. Crew 2 de biri 0-20 FPS verirken Low da Casper Excalibur G770 modeli cihaz. Bendekinde en yüksek ayarlarda 50-60 FPS çok rahat alıyorum. Ayrıca cihazda masaüstü modeli 970 var. İkisini kıyasla bakalım bir Mobile 1650 vs 970 masaüstü modeli. Bakalım kaç kat güç farkı var.
Sistemle alakalı bir sıkıntı olabilir çünkü o kadar farkın olması imkansız.

Sistemle alakalı bir sıkıntı olabilir çünkü o kadar farkın olması imkansız.

Ya göz var nizam var. Anladık 1650 ekran kartın var. Ama ekran kartın kötü. Bunu kabullensen iyi olur. 0 laptopta da sistemsel sorun olmaz. Sistemsel sorun olabiliyorsa 0 Casper Excalibur da o markadan ürün alan herkesi görünce karşısında kahkaha atacağım bundan sonra.

Ya göz var nizam var. Anladık 1650 ekran kartın var. Ama ekran kartın kötü. Bunu kabullensen iyi olur. 0 laptopta da sistemsel sorun olmaz. Sistemsel sorun olabiliyorsa 0 Casper Excalibur da o markadan ürün alan herkesi görünce karşısında kahkaha atacağım bundan sonra.
Ee zaten öyle yapılıyor? Excalibur almak için cihazlardan anlamıyor olmak gerekir. Neredeyse hepsi problemli ürünler. Ayrıca testlere bakarsaniz masaüstü versiyonlarda neredeyse aynilar. Mobilde de yüzde 10'dan fazla oynama olmaz.

Benim ekran kartım 1650 değil sadece doğruları söyledim ben AMD kullanıcısıyım. Bence sen kendi malını biraz fazla övuyorsun.

10 000 TL teklif etti
sat gitsin sat sat sat
5-6k eder. Üstüne satabileceğiniz her fiyata satabilirsiniz.
Dizüstü bilgisayarlar sadece güçten ibaret değildir. Ekran, batarya, kasa aşınması, güncellik gibi bir çok etkeni vardır. GTX 16 serisine rakip bile değil bu modeller.

sat gitsin sat sat sat
5-6k eder. Üstüne satabileceğiniz her fiyata satabilirsiniz.
Dizüstü bilgisayarlar sadece güçten ibaret değildir. Ekran, batarya, kasa aşınması, güncellik gibi birçok etkeni vardır. GTX 16 serisine rakip bile değil bu modeller.

16 serisi laptop geldi demiştim ya yeğenime onu iade ettik. Hayatımda gördüğüm en rezil ekran kartıydı. Crew 2 Low grafiklerde bile oynatamadı. Onun yerine yeğenime 3050 Ti Monster bilgisayar aldık. Masa üstü 970 ile mobil 2050'yi bile aynı kıyaslamaya koymak hakarettir. Cihazda mobil ekran kartı yok. 1650'lerin fiyatı ne ise %40 farkla alan olursa alsın. Ayrıca cihazda 1 tane bile çizik yok. Aşınma yok.

16 serisi laptop geldi demiştim ya yeğenime onu iade ettik. Hayatımda gördüğüm en rezil ekran kartıydı. Crew 2 Low grafiklerde bile oynatamadı. Onun yerine yeğenime 3050 Ti Monster bilgisayar aldık. Masa üstü 970 ile mobil 2050'yi bile aynı kıyaslamaya koymak hakarettir. Cihazda mobil ekran kartı yok. 1650'lerin fiyatı ne ise %40 farkla alan olursa alsın. Ayrıca cihazda 1 tane bile çizik yok. Aşınma yok.
Benim söylediğimle alakalı sadece aşınma ile ilgili kısmı anlamışsınız.

Geri
Yukarı