GTX 970'li laptop ne kadar eder?

Benim söylediğimle alakalı sadece aşınma ile ilgili kısmı anlamışsınız.

Mobil ekran kartı olmadığını 30 kez filan tekrarladım ama onu anlamamışsınız. GTX970'in düz satış fiyatı sahibinden de 4K TL zaten. İçinde 16 GB 3200 MHz RAM var. SSD'si var. Parça parça söker satarım ekranını da tamirciye satarım. Yine 5-6'yı aşırı aşırı rahat geçerim.

Açıkta bir şey görmüş gibi trolleyerek gülen şahıslar. Laptopa ne yapacağıma karar verdim. Testere ile keseceğim ekranını ızgara olarak kullanacağım. Siz önce kendi malınızla dalga geçin hadsizler. Malımı övecek filan olsam RTX3070 Ti kasamla övünürdüm. Konu kapansın. Bu hadsizler benimle uğraştıkça ağzımı bozacağım bunun sorumlusu da Technopat olur. Konu kilit artık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Gtx 1650 mobile ile neredeyse aynı performansı veriyor. Fikir istediğiniz kişilerden daha iyi biliyorsanız bildiğinizi yapın. 5 kg ve birkaç yıllık cihaza da 10 bin veren varsa öpün başınıza koyun. Saygısızlığınız bambaşka bi' boyutta.

Mobil ekran kartı olmadığını 30 kez filan tekrarladım ama onu anlamamışsınız. GTX970'in düz satış fiyatı sahibinden de 4K TL zaten. İçinde 16 GB 3200 MHz RAM var. SSD'si var. Parça parça söker satarım ekranını da tamirciye satarım. Yine 5-6'yı aşırı aşırı rahat geçerim.

Açıkta bir şey görmüş gibi trolleyerek gülen şahıslar. Laptopa ne yapacağıma karar verdim. Testere ile keseceğim ekranını ızgara olarak kullanacağım. Siz önce kendi malınızla dalga geçin hadsizler. Malımı övecek filan olsam RTX3070 Ti kasamla övünürdüm. Konu kapansın. Bu hadsizler benimle uğraştıkça ağzımı bozacağım bunun sorumlusu da Technopat olur. Konu kilit artık.

GTX 970 4K edecek bir kart değil eski bir kart ne kadar güçlü olursa olsun o kadar para etmez.

GTX 1650 Mobile ile neredeyse aynı performansı veriyor. Fikir istediğiniz kişilerden daha iyi biliyorsanız bildiğinizi yapın. 5 kg ve birkaç yıllık cihaza da 10 bin veren varsa öpün başınıza koyun. Saygısızlığınız bambaşka bi' boyutta.

RDR2'yi bilerek seçtiğini anlamayacak kadar aptalız zaten. Boşuna testlere gerek yok. Bizzat 2 cihazı da elimde test ettim elden geçirdim. 1650'li Casper Excalibur G770'e çöp dedim ve iadesini yaptık.

GTX 970 4K edecek bir kart değil eski bir kart ne kadar güçlü olursa olsun o kadar para etmez.

Sahibinden de satışı var. Ya kafanız mı iyi? Millet burada 2K ya neler neler alıyor. GT9800 kovalayanlar bile var bu sitede. Ayrıca dediğim gibi satmayacağım. Yakmaya karar verdim. Mangalda çıra niyetine. Başka sorusu olan?

Witcher 3, Crew 2, PUBG, CS her teste bakabilirsin:) varsa ciddi bir fark at da öğrenelim.

Kömür niyetine kullanacağım mangalda. Başka sorun var mıydı? Para benim mal benim. Onu yapana kadar da ilanı 1 milyar dolardan açacağım. Mal benim para benim istediğim değeri biçerim. Başka sorun yoksa başka konulara geçebilirsiniz.

Crew 2.

Bu yalan. Windows 11 kurulu PC de 0-20 FPS alıyor 1650.daha 3 gün önce elimde olan cihaz marka model bile söylüyorum. Aman neye inanırsan inan ya vallahi uğraşamayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı