GTX 980 Ti fanlar tekliyor ve görüntü gelmiyor

yusufsuren

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Su Bilimleri Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar, ikinci el olarak 980 Ti aldım fakat bilgisayara bağladığımda assagidaki videodaki gibi fanlar tekliyor ve ekrana görüntü gelmiyor. Kartı aldigim kisi ile sorunun ne olduğunu anlamadık. Kendisi arastirip cozum bulacagini soyledi olmazsa karti senden geri alirim dedi. Ama onceligimiz problemi çözmek. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Videoyu bıraktım. Şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar, ikinci el olarak 980 Ti aldım fakat bilgisayara bağladığımda assagidaki videodaki gibi fanlar tekliyor ve ekrana görüntü gelmiyor. Kartı aldigim kisi ile sorunun ne olduğunu anlamadık. Kendisi arastirip cozum bulacagini soyledi olmazsa karti senden geri alirim dedi. Ama onceligimiz problemi çözmek. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Videoyu bıraktım. Şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer PSU imzandaki PSU ise yetersiz. 980 Ti trafo isteyen bir kart min 650W kaliteli bir psunuzun olması gerek.

Son düzenleme:
Araştırıp çözüm bulmasını beklemeden iade edin. Çalışan bir kart alın. Zaman tanımayın çözüm bulunsa bile bu kartın bir problemi olduğu gerçeğini değiştirmeyecek.

Araştırıp çözüm bulmasını beklemeden iade edin. Çalışan bir kart alın. Zaman tanımayın çözüm bulunsa bile bu kartın bir problemi olduğu gerçeğini değiştirmeyecek.

Kartta bir sıkıntı yok gibi görünüyor eğer PSU'su imzadaki 500W PSU ise sıkıntı PSU'da 500W 980 Ti'ın dişinin kavuğuna yetmez

PSU'nun yetip yetmemesini nasıl anlayabilirim PSU'dan elektrik ceken cihazlari soksem ornegin tek RAM slotununcikarsam harddiskleri cikartsam sadece M.2 SSD kalsa fanlari söksem sadece islemci ekran karti RAM ve sistem SSD'si kalsa PSU'dan olup olmadigini anlayabilir miyiz?

@Eren1661
Kart yükte değilken PSU nasıl yetmiyor?

Eğer satan kişide gerçekten bir sıkıntı yoksa arkadaşın sisteminde bir sıkıntı var demektir Bir bilgisayarcıya gidip test ettirebilir eğer orada da çalışmazsa uğraşmadan iade etsin ama çalışırsa PSU'dan denemeye başlasın. Ayrıca güç beslemesinin önündeki ışıklar yanıyor yanlış bilmiyorsam yetersiz güç ve PSU bağlı olmadığında bu ışıklar sabit yanıyor.

Geri
Yukarı