GTX 980 ve İ7 6700K sistem oyun testleri

Merhaba arkadaşlar. Yakın zaman içerisinde yenilediğim sistemim ile oyun testleri yaptım. Çok fazla vaktim olmadığı için birkaç oyun videosu hazırlayabildim. Sistem alacak arkadaşlara yardımcı olmak için istek üzerine farklı videolar da çekebilirim.

Yenilediğim sistem bileşenlerini burada açtığım konu ile belirtmiştim.
[Alındı] İ7 6700K, Z170X Gaming 3 ve Corsair Vengeance LPX 2400 MHz 16 GB RAM

Kullandığım bileşenler:
  • Gigabyte Z170X Gaming 3 World of Tanks
  • Samsung EVO 850 120 GB
  • İ7 6700K
  • Corsair 16 GB Vengeance 2400 MHz Dual Channel
  • Galax GTX 980
  • Zalman Z11 Plus
  • Cooler Master 850 watt + 80 Bronze
  • Akasa Venom 4+4 soğutucu tek fan
Oyunlar HDD üzerinden çalıştırılmıştır.

Crysis 3
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTA 5
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

GTA 5 TXAA ON

FarCry 4

World of Tanks

Son düzenleme:
Craysis 3'te en yüksek ayarlarda ve en düşük 40 FPS alıyor(y)
Gerçekten GTX 980'ler harika kartlar, ve tabii ki işlemci de iyi olunca ortaya harika performans çıkıyor.
Güzel sistem, güle güle kullanın, ve tabi sizin deyiminizle; keşke herkeste olsa bu güzel sistem:)

Ya, o değil de Far Cry 4'ü oynadığınızı görünce bir an duygulandım... Çoktandır oynamıyorum, akşam zaman ayırıp oynayayım biraz Far Cry'mi :D

• Zalman Z11 Plus
  • Cooler Master 850 watt + 80 Bronze

Hocam sisteminiz hayırlı olsun.
Videolar için teşekkür ederiz.

Bir sorum olacak size,
Aynı kasa ve aynı Watt değerlerine sahip farklı bir PSU kullanıyoruz.
Sizin PSU'nuz da alt giriş fanı yerine taştımı biraz, yoksa benim PSU ölçüleri mi standart değil:)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı