GTX 980Ti 4K Oyun Performansı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canın sıkılırsa ne olur adam gibi cevap veriyoruz. Kısılmamış en yüksek ayarlar yazıyorsun adam gibi cevap veriyoruz sonra da ultra takıntım yok diyorsun adam gibi cevap veriyorum sende adam gibi cevap yaz senin gibi bebeler doldu forumda can sıkmaya başladınız. Konu açıyorsun cevap veriyoruz sanane diyorsun. Buradan admin ve moderatörleri göreve davet ediyorum bunun gibi bebeleri forumdan uzak tutun.Biz yardım etmeye çalıştıkça hakaret görüyoruz.
Sen yardım etmeye falan çalışmıyorsun. Konumdan uzaklaş ve mesajların ile daha fazla kirletme burayı. Okuma yazma ögrenmelisin.

Bu yaptığın şey çok gereksiz adam sana yardımcı olmaya çalışmış sen burada eğer '' sanane birader '' lafını kullanacaksan konu açmayacaksın.
Orada ultra ayarlarda kac fps verir merak ediyorum dediğim halde ultra takıntın yoksa niye soruyorsun diyor bana. Ne sorup ne sormayacağımı sizlere soracak değilim. Oraya merak ediyorum yazmışım değil mi ben? Benim sorumu anlama kıtlığı olmayan herkes anlar. Tek bir Gtx 980Ti'ın performansını merak ettiğim ortada. Ancak konu sadece gereksiz mesajlar ile dolu. Hâla soruma cevap veren kimse yok. Sadece bir arkadaşım Sli ile vereceği performansı yazdı.

Bakın tekrar ediyorum. 1 adet Gtx 980Ti markası fark etmez güncel oyunlarda ultra ayarlarda kaç fps verir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı