GTX Titan X Gaming PC toplama

dreamroma

Hectopat
Gaming pc toplayacagim bu konuda bana yardim edebir misiniz? Ortlama fiyat araligim 2500 ile 3000 euro.
GTX tian x 12gb ASUS
Intel i7 6700K skylake
Asus z170 deluxe
Ssd 1tb Samsung 850 pro
Corsair Hydro Series H100i GTX
Corsair Graphite 780T, Big-Tower
Corsair DIMM 32GB 2x16 gbDDR4-2400 Kit, Arbeitsspeicher ( not bazi sitelerde JEDEC ile uyumlu degildiye yaziyor, benim pc toplatacagim sitede bu problemi yaziyor)
Güc kaynagi 750 Watt
Bu sistem bir biriyle uyumlumudur yoksa degistirme gereken parcalar var mi ? PC gamin siztem icin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahsi fikrim Titan X almamaız neden derseniz oyun bilgisayarı istiyorsunuz ve oyunlarda GTX 980Ti ile Titan X arasında fark yok gibi birşey, bence 980Tİ alın, bi kaç ay sonra kalan paranın üzerine bir miktar daha koyup 980Ti SLİ yaparsınız ve Titan X den çok daha fazla performans alırsınız, tabi yinede siz bilirsiniz.

Sahsi fikrim Titan X almamaız neden derseniz oyun bilgisayarı istiyorsunuz ve oyunlarda GTX 980Ti ile Titan X arasında fark yok gibi birşey, bence 980Tİ alın, bi kaç ay sonra kalan paranın üzerine bir miktar daha koyup 980Ti SLİ yaparsınız ve Titan X den çok daha fazla performans alırsınız, tabi yinede siz bilirsiniz.[/QUOTE

Katılıyorum ama biraz eksik söylemişsiniz. Referans Gtx 980Ti Titan x den biraz kötü ama marka olarak alırsanız- DirectCU III, ACX 2.0- Titan x'i %10 farkla geride bırakabilir.

Katılıyorum ama biraz eksik söylemişsiniz. Referans Gtx 980Ti Titan x den biraz kötü ama marka olarak alırsanız- Evga ACX 2.0, Asus DirectCU III- Titan x'i %10 farkla geride bırakabiliyor.

Galax öneren arkadaş gerçekten çok mantıklı düşünmüş. Galax'ın HOF modelleri OC yapmak için üretilmiş. GTX 970 , 980 ve 980 Ti modellerine Galax Hall Of Fame ( HOF ) modellerini üretmiş. Özelliği HOF fanlara sahip olup bildiğim kadarıyla ekran kartının arkasında OC tuşu olduğu ve en güçlü 980Ti GPU'suna sahip olduğunu biliyorum. Yanlışım varsa affola ama emin olun ki bu kart kadar iyi OC potansiyeline sahip kart yok.

Overclock İçin Yaratıldı: GALAX GTX 980 Hall of Fame, saf performans ve hızaşırtma üzerine kurulmuştur. 10 katmanlı baskı devresi ile GM204 yongasına özel olarak baştan yaratılmıştır. Daha temiz sinyaller ve daha optimize tasarım için genişletilmiş devre kartı kullanır. Yeni nesil dijital PWM kontrolcüsüyle 2 kat daha güçlü anahtarlama frekansı sağlar. Galax Ekran Kartı 10 fazlı güç beslemesi ile daima stabil bir kullanım ortamı yaratır. GALAX Extreme Power Incutors ile çok uzun, dayanıklı ve düşük gürültü seviyeli kullanım ömrü sunar. Hyper Boost teknolojisiyle GPU’ya ekstra güç sağlayarak daha yüksek saat hızlarına çıkmanıza olana tanır. Riskten uzak kullanım için çift BIOS’a sahiptir.
(alıntıdır ; teknobiyotik )

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı