GTX Titan X Sistem Toplama

• Konuyu başlatan Ogz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 3B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ogz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ve technopat ailesi :D Ben oyun canavarı toplamak istiyorum! Ekran kartım (nvidia gtx titan x 12gb, titan z 6gb) düşünüyorum. AMD de olabilir ama en iyisini istiyorum! Ama tek istediğim şey ekran kartımın ne olursa olsun nerdeyse dünyanın en iyisini istiyorum! Fiyatı önemli değil. Şimdiden diyeyim ben araştırdım azıcık nvidia titan x 12gb olacak galiba. Yurt dışından alıcam ekran kartımı arkadaşlar. Siz bana En iyi ekran kartını önerir misiniz? Arkadaşlar ben hayatımda technopat kadar iyi bir şey görmedim. Çok seviyorum recep abiyle ali abiyi :D Seviliyorsunuz bana da pc prosu geliyorsunuz abilerim :D Abi asıl konuya gelelim, hiç ben bilgisayar toplamadım :D İlk defa toplayacağım, okuduğum yerlerde ekran kartının uyumlu olması gerkiyormuş. Abilerim bana bi parça tavsiyesinde bulunabilir misinz?Nvidia titan x 12gblik ekran kartına da uyumlu olsun! Velhasıl kelam kardeşlerim bana gta5, bf4, minecraft, csgo ve diğer oyunlarda çok güzel bir performans vercek ekran kartı ve sistem söyler misiniz? Hazır bir sistem olmasın. Toplama olacak. Çok yüksek fps verecek. Sistem 16 gb ram düşünüyorum:D Win 8.1 işletim işlemcimi recep abi ile ali abim karar versin. i5 ya da i7 felan neyse bu konu baya uzadı. Bana yardımcı olur musunuz? Lütfen.

technopat resim.PNG
technopat resim2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hahaha. Gerçekten sıkıldık artık. Eğer gerçekten merak ediyorsan dünyanın en iyi bilgisayarının nasıl olacağını düzgünce sor ki cevap verelim. Baban milyoner mi yoksa doktor mu?
Artık önlem alınması lazım. Hergün 50 tane sistem toplama konusu açılıyor ve bunların biri bile gerçek değil nerdeyse. Laf ve konu kalabalığı yapmaktan başka işiniz yok. Hayır önce araştırın, sistem tavsiyelerine bakın, bütçeyi ve sistemi tam dengeleyemezseniz buraya yazın. Youtube'den gelen geçen toplama konusu açıp duruyor sıktı artık. Gerçekten.

@Recep Baltaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı