GTX Venom 7.1 alınır mı?

Bütçe
1000
Daha fazla  
YouTube'da gördüm ürünü. Mikrofon kalitesi de şaşırtıcı derecede iyi. Ürün 280 TL. Daha fazla para verip gerçekten daha iyisini alabilmek mümkün mü? Bildiğiniz gibi her şey pahalı ve minimum bütçe ile maximum verim almak istiyorum herkes gibi. Bütçem 600 - 1000 TL Max. Önerilerinizi bekliyorum.

YouTube'da gördüm ürünü. Mikrofon kalitesi de şaşırtıcı derecede iyi. Ürün 280 TL. Daha fazla para verip gerçekten daha iyisini alabilmek mümkün mü? Bildiğiniz gibi her şey pahalı ve minimum bütçe ile maximum verim almak istiyorum herkes gibi. Bütçem 600 - 1000 TL Max. Önerilerinizi bekliyorum.
Bütçen bu kadar iyiyse daha iyi ürünlere bak.Tabi bu sana da bağli ben mesela iyi ve özenli kullanıyorum.600-1000tlye alacağım kulaklık 3-4sene garanti gider.Bu bütçeyle küçük şeylere bakma örneģin hyperx,steelseries filan bak.Razerın da kulaklıkları güzel ama şikayetçi olan 1-2 arkadaşım var.

Minimum bütçe ile maximum verim yazmıştım bu yüzden. Neden 1000 lira etmeyecek bir kulaklığa o kadar para vereyim ki? Önerebileceğiniz kaliteli bir kulaklık varsa dinliyorum.
Kesinlikle cloud 2 ses kartı ve ses özellikleri yanında mikrofonuda çok iyi arkadaşım 5 yıldır kullanıyor ve herhangi bir sorunu yok

1000 TL'ye alınabilecek en iyi oyuncu kulaklığı Razer Blackshark V2 bence. Cloud 2'nin yazılımı yok. Haliyle ayarlayabileceğin özellik pek yok. En fazla sanal surroundı açıp kaparsın. Ses kalitesi müzik için iyi değil. İyi diyen varsa kaliteli kulaklık deneyimlememiştir veya kulağında sorun olabilir. Hakaret için değil, her insan sesi farklı duyabilir, kulak zarı vs. ayrıntılı ses tonlarını iyi algılamıyordur. İnsanlık hali. Mikrofon için de Cloud 2 övülecek bir ürün değil. Blackshark V2 mikrofonda bir tık daha iyi. Mikrofon için yazılımında bir sürü ince ayar var. Ses için de öyle.
Müzikte Blackshark V2 1000 TL bandındaki USB kulaklıklar içinde çok iyi. Yazılımı çok ayrıntılı, özelleştirme imkanı, farklı profiller yapma imkanınız var. Oyunlar için çeşitli sanal surround çeşidi var ve uydu konumlarını özelleştirebiliyorsunuz.
Şu an için birçok açıdan 1000 TL bandında bu ses kalitesi ve yazılımı bir arada veren başka ürün yok bence. Padler de rahat.

1000 TL'ye alınabilecek en iyi oyuncu kulaklığı Razer BlackShark V2 bence. Cloud 2'nin yazılımı yok. Haliyle ayarlayabileceğin özellik pek yok. En fazla sanal Surround'ı açıp kaparsın. Ses kalitesi müzik için iyi değil. İyi diyen varsa kaliteli kulaklık deneyimlememiştir veya kulağında sorun olabilir. Hakaret için değil, her insan sesi farklı duyabilir, kulak zarı vs. ayrıntılı ses tonlarını iyi algılamıyordur. İnsanlık hali. Mikrofon için de Cloud 2 övülecek bir ürün değil. Blackshark V2 mikrofonda bir tık daha iyi. Mikrofon için yazılımında bir sürü ince ayar var. Ses için de öyle.
Müzikte blackshark V2 1000 TL bandındaki USB kulaklıklar içinde çok iyi. Yazılımı çok ayrıntılı, özelleştirme imkanı, farklı profiller yapma imkanınız var. Oyunlar için çeşitli sanal Surround çeşidi var ve uydu konumlarını özelleştirebiliyorsunuz.
Şu an için birçok açıdan 1000 TL bandında bu ses kalitesi ve yazılımı bir arada veren başka ürün yok bence. Padler de rahat.

Günlük kullanım için uygun değil dediler bana V2 için. Ben de aslında sokakta otobüste vs. de kullanmak istiyorum alacağım kulaklığı. Hem oyun hem günlük için V2 olmaz mı sizce de?

Günlük kullanım için uygun değil dediler bana V2 için. Ben de aslında sokakta otobüste vs. de kullanmak istiyorum alacağım kulaklığı. Hem oyun hem günlük için V2 olmaz mı sizce de?
Dışarıda kullanımı olmaz. Dışarda kullanılacaksa deri padli ve dışarıya sesi vermemesi gerek. Bu da terketme demek.
Yerinde olsam dışarıdı için kulak içi kulaklık düşünürüm ayrı olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı