GTX1050 laptopta PES 2021 düşük ayarlarda bile kötü özellik gösteriyor

nurettin1671

Femtopat
Daha fazla  
Intel(r) Core(tm) i5-9300h CPU @ 2.40GHz X 8 ‎(2.40GHz)‎
8 GB RAM.
GTX1050 4 GB ekran kartı.
Laptopımda PES2021 grafik ayarları düşükte tutuyorum. Çözünürlük (1280x720) 16:9 seçiyorum, bu ayarlarda bu laptopumda kasmadan kesiksiz oynamam lazım ama kasmalar yapıyor. En sonki güncellemeden sonra oldu, çözümü var mıdır?
Ayarlarda GPU ve VRAM normal gözükürken güncellemeden sonra oyun kötü özellik olarak göstermeye başladı.

DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip güncel sürücüyü indirmeyi deneyin.

Intel(r) Core(tm) i5-9300h CPU @ 2.40GHz X 8 ‎(2.40GHz)‎
8 GB RAM.
GTX1050 4 GB ekran kartı.
Laptopımda PES2021 grafik ayarları düşükte tutuyorum. Çözünürlük (1280x720) 16:9 seçiyorum, bu ayarlarda bu laptopumda kasmadan kesiksiz oynamam lazım ama kasmalar yapıyor. En sonki güncellemeden sonra oldu, çözümü var mıdır?
Ayarlarda GPU ve VRAM normal gözükürken güncellemeden sonra oyun kötü özellik olarak göstermeye başladı.

Kötü özellik dediğin düşük FPS mi?

Bilgisayarı sıfırladım kasma sorunu gitti ama GPU ve VRAM özelliklerine kötü diyor oyunun tavsiye edilen özelleriklerinden iyi olmasına rağmen

Dosya Ekleri

• IMG_20210207_183723.jpg
    IMG_20210207_183723.jpg
    235,8 KB · Görüntüleme: 72
Peki kasma sorununuz gitti. Diğer sorununuz nedir? Tam olarak anlayamadım.
attığım fotoğrafta özelliği niye kötü göstermesi,tavsiye edilen özelliklerden iyi olmasına rağmen
Bende Gtx 560ti 256Bit 1 gb var rahatlıkla oynuyorum bir problem var gibi dostum.
evet bencede
yok FPS 120 normal ama oyun laptop özelliğini düşük buluyor tavsiye edilenden iyi olmasına rağmen

Sanırım oyunu harici ekran kartıyla açmışsınız. Aşağıya bıraktığım videodaki adımları uygulamayı deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer FPS'te bir sıkıntı yoksa kötü özellik demesine pek takmayın. Yine de yukarıdaki videodaki adımları uygulayın.

Sanırım oyunu harici ekran kartıyla açmışsınız. Aşağıya bıraktığım videodaki adımları uygulamayı deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
oyunu normal yükleyip açtım ama dediğiniz gibi oldu büyük ihtimal bakıyorum hemen teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı