Çözüldü GTX1050 Ti sistem monitörü görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Paper.C

Hectopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
DDr4
Ekran kartı
NvidiaGTX1050Tİ
İşlemci
İ5
Merhaba.

Kurmak istediğim Monitörüm HP LE2201W.

Ekran kartım NVIDIA GTX1050 Ti.
Windows 10 kullanıyorum. Bu görmeme olayı ile bir ilgisi olabilir mi acaba? Bir de paylaşmam gereken başka özellikler varsa yazarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Çözüm
Sorunum çözüldü herkese teşekkürler. Kasamda VGA çıkışı olmasına rağmen iç tarafta kart üstünde bir karşılığı yokmuş. HDMI to VGA kablosu alıp HDMI ile bağladım şu anda bağlanmayan ekrandan yazıyorum. İyi sosyaller.

Görev çubuğundaki arama kutusuna cihaz yöneticisi yazın ve ardından Aygıt Yöneticisi öğesini seçin. Cihazların adlarını görmek için bir kategori seçin, ardından güncelleştirmek istediğiniz cihaza sağ tıklayın (veya basılı tutun). Güncel sürücü yazılımını otomatik olarak Ara'yı seçin. Sürücüyü güncelleştir'i seçin.

Görev çubuğundaki arama kutusuna cihaz yöneticisi yazın ve ardından Aygıt Yöneticisi öğesini seçin. Cihazların adlarını görmek için bir kategori seçin, ardından güncelleştirmek istediğiniz cihaza sağ tıklayın (veya basılı tutun). Güncel sürücü yazılımını otomatik olarak Ara'yı seçin. Sürücüyü güncelleştir'i seçin.

Aygıt yöneticisinde cihaz gözükmüyor VGA kablo ile bağladım(HDMI girişi monitörde yok) güç alıyor ama görmüyor o listede çıksa güncelleştireceğim ama yok.

GeForce Experience'i dene.

GeForce Experience kurulu değil kurayım mı şimdi bir sonuç alabileceksek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunum çözüldü herkese teşekkürler. Kasamda VGA çıkışı olmasına rağmen iç tarafta kart üstünde bir karşılığı yokmuş. HDMI to VGA kablosu alıp HDMI ile bağladım şu anda bağlanmayan ekrandan yazıyorum. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı