GTX1050'li Oyun Laptopu Almaya Değer mı?

Mekanik76

Decapat
Merhaba, ben uygun fiyatlı sorunsuz oyun oynatabilecek laptop arıyorum ve diğerlerine göre fiyatı düşük olduğundan dolayı GTX1050 ekran kartlı oyun laptoplarına bakıyorum. Peki GTX1050 oyunlar(PUBG vb.) için yetersiz mi? GTX1050 eskidi mı? Almaya değer mi? Ve son olarak uygun fiyatlı oyun bilgisayarı öneriniz ne? Teşekkürler.

Şu anda çok kararsız kaldım. Söylediğiniz FPS değerleri iyi değerler. İnşallah doğru söylüyorsunu. Aklımda kaldı 3. versiyonu derken?
GTX 1050 3 GB. Zaten yaygın olanı da budur. Söylediğim değerler doğrudur. Tabii bunları etkileyen başka parametreler de var. İşlemci ve ram mesela. Bilgisayarım i7 9750H işlemcili ve 16 GB RAM'e sahip.
Almak istediğiniz bilgisayarı paylaşırsanız size daha iyi yardımcı olabilirim.

GTX 1050 3 GB. Zaten yaygın olanı da budur. Söylediğim değerler doğrudur. Tabii bunları etkileyen başka parametreler de var. İşlemci ve ram mesela. Bilgisayarım i7 9750H işlemcili ve 16 GB RAM'e sahip.
Almak istediğiniz bilgisayarı paylaşırsanız size daha iyi yardımcı olabilirim.

Öncelikle yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim .Sizin laptopunuzun işlemcisi ekran kartına göre çok üst seviyede değil mi? Darboğaz olmaz mı?Benim almayı düşündüğüm altta , tükendi ama inşallah gelecek.

Öncelikle yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim .Sizin laptopunuzun işlemcisi ekran kartına göre çok üst seviyede değil mi? Darboğaz olmaz mı?Benim almayı düşündüğüm altta , tükendi ama inşallah gelecek.

İşlemcinin üst seviye olması bir eksi değil artıdır. Sadece oyun için kullanmıyorum. i7 başka işlerde çok işime yarıyor. i5 işlemci de yeterli olur bu ekran kartına. Benimkine yakın oyun performansı alırsınız bence.

Geri
Yukarı