GTX1060 6 GB ne kadara satılabilir?

Çok teşekkürler. Sanırım 2000-2500 arası makul bir fiyat olacaktır.
Peki satılması için ne önerirsiniz? Kutusu olmaması çok kötü bir durum. Alıcı gözünden bakınca alınmaz gibi geliyor o yüzden ne yapabilirim?

Çok teşekkürler. Sanırım 2000-2500 arası makul bir fiyat olacaktır.
Peki satılması için ne önerirsiniz? Kutusu olmaması çok kötü bir durum ben olsaydım alıcı yerinde almazdım o yüzden kimsenin sıcak bakmayacağının düşünüyorum. Ne yapabilirim?

Az kullanılmış temiz. Dosta gider yazın yeter hocam :D. Alıcıyla irtibata geçerseniz durumu izah edersiniz. Kutusu olmaması bi' yana kötü ama çok da abartılmamalı.

Yani normalde etmesi gereken 1.5k-2k arası ama bu fiyatlara satarak çok ucuza satmış olursunuz. En az 3k'ya peynir ekmek gibi gidiyor. 3k-3.5k arası bir değere koyun derim. Fiyatlar acayip garip ama gerçek bu.

Yani normalde etmesi gereken 1.5k-2k arası ama bu fiyatlara satarak çok ucuza satmış olursunuz. En az 3k'ya peynir ekmek gibi gidiyor. 3k-3.5k arası bir değere koyun derim. Fiyatlar acayip garip ama gerçek bu.
Hocam işin ilginç yanı ben buraya bir konu açmıştım komple sistemimi yazmıştım ne kadar eder diye sormuştum, (1 ay önce) sistem en fazla 3.5K olur demişlerdi. Şimdi ekran kartı 3.5K olmuş, ilginç valla.

Yeni konular

Geri
Yukarı