: GTX1060 6 GB Sistem Cyberpunk kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Legendknights

Hectopat
Başlıkta yazdığı gibi dostlar sistemim Cyberpunk'ı oynatır mı?

Ekran kartı: GTX1060 6 GB.

İşlemci: Ryzen 5 1600.

RAM: 16 GB 3000MHz.

Ve konuyla alakası yok ama aklıma takıldı sizce bu sistem beni tahmini kaç yıl daha götürür ve ilk hangi parçayı geliştirmeliyim aklıma takıldı da cevaplarsanız sevinirim:)

Ve konuyla alakası yok ama aklıma takıldı sizce bu sistem beni tahmini kaç yıl daha götürür ve ilk hangi parçayı geliştirmeliyim aklıma takıldı da cevaplarsanız sevinirim:)

Öncelikle oynatır medium ayarlarda belki High dada yükseltme olarak anaktınız neydi.

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri.png

Sistem gereksinimlerine de baktığımız zaman rahatlıkla oynayabilirsiniz. O sistem sizi tahminimce 6 yıl götürür diye düşünüyorum. Arkadaşımızın da söylediği gibi 1080p 60 FPS oynayabilirsiniz diye tahmin ediyorum. İşlemci değişimi öncelikli olmalı bence. Sonrasında ekran kartını yükseltirsiniz. RAM günümüz oyunları için yeterli seviyede.

Sisteminizde ilerde işlemci ve ekran kartı değişmeli, eğer 1060'dan 1660 Super'e geçilecekse gerek yok Rtx 2060'ı da destekler nadirde olsa darboğaz yapar ancak 2060 üstü ya da 3000 serisi bir kart alacaksanız işlemci değişecek, RAM yeterli.

Kaldırır ama işlemciyi yükseltirsen güzel olur. PC'yi ne zaman aldın?
kaldırır ama işlemciyi yükseltirsen güzel olur pc yi ne zaman aldın

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı