GTX1070 Ti ROG STRIX İçin Kasa Önerisi

Bütçe
+-900

Daniel Brasco

Decapat
Şu an Zalman Z3 Plus bilgisayar kasasını kullanıyorum. Kasa kendi içinde çok ses yapmaya başladığından ve eskidiğinden (fanlar vb.) yeni bir bilgisayar kasası almak istiyorum. Bütçem 1000 TL civarındadır. Kasa alırken isteğim kasanın ısınmaması ve gerçekten sessiz (kulağı rahatsız etmeyecek şekilde) olması. Lütfen kasa belirtirken bu iki isteğimi göz önünde bulundurmanızı istiyorum. Sistemim şu şekildedir :

ASUS Geforce GTX1070 Ti ROG STRIX 8GB Ekran Kartı
Intel Core i7-8700K 3.70 GHz İşlemci
ASUS TUF Z370-PLUS GAMING Anakart
Kingston HYPER X (2x8) 16 GB RAM
SAMSUNG 250 GB SSD
COOLER MASTER CPU Soğutucu

Vatan Bilgisayar'dan şu ürünlere baktım diğer kasa önerilerinizi bekliyorum... :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığınız kasaların ikisinde PSU var, birisinde yok. PSU istiyor musunuz istemiyor musunuz? PSU'lu istediğinizi varsayarak bunları atıyorum:

PSU'suz istiyorsanız:

-Phanteks P400A RGB.
-Aerocool Airhawk DUO.
-Cooler Master TD500 ''MESH''

PSU istiyorum, farketmemişim bakarken kusura bakmayın. Attığınız ürünler için teşekkür ediyorum. Ama PSU seçerken nelere dikkat etmeliyim bu konuda bir fikrim yok.

Düzgün bir marka olmasına ve 80+ sertifikasının olmasına.

CM511 650W olabilir fakat fanları biraz sesli çalışıyor. Diğer attığım Xigmatek iyi.

Ekleme:

Bu kasayı alıp PSU olarak da Cooler Master MWE 650W 80+ alabilirsiniz.

Düzgün bir marka olmasına ve 80+ sertifikasının olmasına.

CM511 650W olabilir fakat fanları biraz sesli çalışıyor. Diğer attığım Xigmatek iyi.

Ekleme:

Bu kasayı alıp PSU olarak da Cooler Master MWE 650W 80+ alabilirsiniz.

Bu ürün ve ilk attığınız Xigmatek sessizlik konusunda iyi midir ? Çünkü gerçekten çok dikkat ediyorum bu konuya ayrıca Xigmatek Istanbul kasası ile ilgili bir düşünceniz var mı ?

Sharkoon Night Shark ve High Power Gold Performance GD ikilisine bakmanızı öneririm:

X-POWER 650W 80 PLUS'a şöyle bir baktım bazıları kötü bazıları iyi demiş kesin bir şey yok sanırım.
Xigmatek markalardan herhangi birini alıp eğer PSU'sunu beğenmeyip farklı bir marka ile (cooler master gibi) sonradan değiştirebilir miyim?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı