GTX1080 mining değeri 23 mh

Dogancan57

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.
Bende GTX1080 ile mining yapmak istiyorum ancak 23 Mh'yi geçmiyor. T-rex i kullanıyorum. --mt 4 kodunu eklemem gerektiğin öğrendim ancak eklediğimde normal açtığımda mininge başlamıyor hata veriyor. Yönetici olarak açtığımda ise hiçbir şey olmuyor bu durum başına gelen var mı? Görselleri ekliyorum aşağıya başına gelen bilgisi olan lütfen yardımcı olabilir mi kafayı yemek üzereyim. Bir de bu --mt 4'ü hangi programda kullanırsam kullanayım hata veriyor. Acaba benim PC de ya da kartta mı bir sorun var?

hata1.png
hata2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandiginiz komut --mt yani memory tweak kartin memory sini oc etmenize yarar, 0 ile 6 arasinda deger girilebilir. Eger sizin kartiniz 4 degerini kaldiramiyorsa bu hatayi veriyor olabilir. Ayrica bu komut gtx 10xx serisi icin kullanilan ethlargementpill programinin yaptigi isi yapar, yani memory yi oc eder.
Su halde:
- Ya ethlargementpilli direk iceren bir miner programi kullanacaksiniz (trex bildigim kadariyla icermiyor, galiba claymore da vardi, pascal serisine cok uzak kaldim..
- Ya da mt komutu icin 1 degerinden baslayip, bir sure karti ve performansini gozlemleyip, eger stabil calisiyorsa gittigi son ayara kadar degeri 1 er 1 er arttiracaksiniz.

Deneyip sonucu bize de bildirirseniz sevinirim.

Bir de phonixminer ile deneyin.
denedim orada da hata aldım malesef
Kullandiginiz komut --mt yani memory tweak kartin memory sini oc etmenize yarar, 0 ile 6 arasinda deger girilebilir. Eger sizin kartiniz 4 degerini kaldiramiyorsa bu hatayi veriyor olabilir. Ayrica bu komut gtx 10xx serisi icin kullanilan ethlargementpill programinin yaptigi isi yapar, yani memory yi oc eder.
Su halde:
- Ya ethlargementpilli direk iceren bir miner programi kullanacaksiniz (trex bildigim kadariyla icermiyor, galiba claymore da vardi, pascal serisine cok uzak kaldim..
- Ya da mt komutu icin 1 degerinden baslayip, bir sure karti ve performansini gozlemleyip, eger stabil calisiyorsa gittigi son ayara kadar degeri 1 er 1 er arttiracaksiniz.

Deneyip sonucu bize de bildirirseniz sevinirim.
sonuç yine değişmedi :/

Dosya Ekleri

• hata3.png
    hata3.png
    120,9 KB · Görüntüleme: 62
Diger miner programlarini deneyin
phenix miner hata verip başlamıyor. Gminerde ise hata veriyor 23 hm ile kazamya devam ediyor. internette görüyorum yönetici olarak çalıştırdıklarında oluyor ama benim ki yönetici olarak çalışmıyor gerçekten anlamıyorum bu durumu.hiç bir mining programı yönetici olarak çalışmıyor.
--mt yi yazdığım yermi yanlış acaba .

Merhaba arkadaşlar.
Bende GTX1080 ile mining yapmak istiyorum ancak 23 Mh'yi geçmiyor. T-rex i kullanıyorum. --mt 4 kodunu eklemem gerektiğin öğrendim ancak eklediğimde normal açtığımda mininge başlamıyor hata veriyor. Yönetici olarak açtığımda ise hiçbir şey olmuyor bu durum başına gelen var mı? Görselleri ekliyorum aşağıya başına gelen bilgisi olan lütfen yardımcı olabilir mi kafayı yemek üzereyim. Bir de bu --mt 4'ü hangi programda kullanırsam kullanayım hata veriyor. Acaba benim PC de ya da kartta mı bir sorun var?

Eki Görüntüle 1115910Eki Görüntüle 1115911
Komutları girmeyin direk afterburner dan oc yapın. Bazen komutlarda hata veriyordu bana da. T rexide defender bazen virüs olarak algılayabiliyor düzgün çalışmıyor, program izinlerini kontrol edin.

Komutları girmeyin direk afterburner dan oc yapın. Bazen komutlarda hata veriyordu bana da. T rexide defender bazen virüs olarak algılayabiliyor düzgün çalışmıyor, program izinlerini kontrol edin.
komut girmeden afterburn üzerinden oc yaptığımda 25 mh yi görebildim en fazla.trex bat dosyası için bu cihazda izin ver dedim yok yine aynı

komut girmeden afterburn üzerinden oc yaptığımda 25 mh yi görebildim en fazla.trex bat dosyası için bu cihazda izin ver dedim yok yine aynı
hocam önce şu defender olaylarını çöz kapat hepsini smartscreen falanda av kaldır

sonra https://github.com/Virosa/ETHlargementPill/archive/refs/heads/master.zip

ETHlargementPill indir temiz pc açıldıgında önce msı afterburner çalıştır.
+100 e kadar belki core verebilirsin.ben vermedim
memory +800 ile +1000 arası
power 52-60 arası kullan.
fan bende 65-70 arası sıcaklık 60 ı geçmeyecek şekilde.
sonra Gminer iyidir.t-rex %1 keser gminer %0.65 kesiyor komisyon günlük.
şimdi burda 1 msı 2 miner 3 pill veya 1 msı 2 pill 3 miner karta göre değişiyor.
bende 18 tane gtx 1080 var 3 model defaultta yukardeki ayarlarla 25-26.5 mh arası alıyor.
Pill açınca 31-32 mh mh power 125 watt power 150w çıkınca max 34 mh görüyorum.

hocam önce şu defender olaylarını çöz kapat hepsini smartscreen falanda av kaldır

sonra https://github.com/Virosa/ETHlargementPill/archive/refs/heads/master.zip

ETHlargementPill indir temiz pc açıldıgında önce msı afterburner çalıştır.
+100 e kadar belki core verebilirsin.ben vermedim
memory +800 ile +1000 arası
power 52-60 arası kullan.
fan bende 65-70 arası sıcaklık 60 ı geçmeyecek şekilde.
sonra Gminer iyidir.t-rex %1 keser gminer %0.65 kesiyor komisyon günlük.
şimdi burda 1 msı 2 miner 3 pill veya 1 msı 2 pill 3 miner karta göre değişiyor.
bende 18 tane gtx 1080 var 3 model defaultta yukardeki ayarlarla 25-26.5 mh arası alıyor.
Pill açınca 31-32 mh mh power 125 watt power 150w çıkınca max 34 mh görüyorum.
dediğnizi yaptım. pilli çalıştırdığımda ekran karıncalanıyor ve pc reset atıyor kendine neden böyle yapıyor anlamadım .s

Yeni konular

Geri
Yukarı