Çözüldü GTX1650 sistem GeForce Experience driver kurulum işlemine geçmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MrEpoch

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle sorun başlıktaki gibidir driverı indiriyorum kurma işlemine geçmiyor indir tuşuna tıklasam bile indirme başlıyor ama kurulmuyor.
Ekran kartım GTX1650 desteklemesi lazım. Ayrıca DDU ile temiz bir şekilde driverları sildim ama yine bir şey değişmedi.
Nasıl çözeceğim bir öneri var mı?

resim_2022-07-03_224042506.png

Merhaba, öncelikle sorun başlıktaki gibidir driverı indiriyorum kurma işlemine geçmiyor indir tuşuna tıklasam bile indirme başlıyor ama kurulmuyor.
Ekran kartım GTX1650 desteklemesi lazım. Ayrıca DDU ile temiz bir şekilde driverları sildim ama yine bir şey değişmedi.
Nasıl çözeceğim bir öneri var mı?

Eki Görüntüle 1440137

Hocam geçen formda biri Experience'i silip tekrar kurduğunda sorunu çözülmüştü, bilginiz olsun.

Kurulum butonları direkt çıkmıyor.

Bu şekilde Experience problemini nasıl çözeriz bilmiyorum ama en kötü Driver'ı manuel yüklemeyi deneyebilirsiniz, durum acil ise. Daha önce butonların gelmemesiyle ilgili bir probleme rastlamadım, genelde kurulum başarısız hatası vs. alıyordu insanlar.

Vallahi bende internette böyle bir sorun rastlamadım. İngilizce kaynaklara baktım bir çözüm yok. Her şey format atınca oldu. Sebebini bende anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı