GTX1650 Super sistem 5999TL

Bence fiyat iyi değil.
Zaten 1650 Super'li kasa bulunuyor bu fiyata. OEM almak mantıksız. Kasayı açsan garanti dışı, her şey kalitesiz. Hava akışı diye bir şey yok zaten.

5800'e düşmüştü Trendyol'da geçen hafta parçaları tek tek garantiye girmiyor deniyordu. Kasanın kapağını açıp kullanılabilir ısı sorunu olacağını sanmıyorum ama alınmaz gibi.

Bana kalsa ben de almam arkadaşlar, yakındaki kara cumayı beklerim. Ama bilgisyarı olmayıp bilgisayar alacaklar için gayet iyi bir fırsat diye düşünüyorum, bu nedenle paylaştım. Yani bugün sistem alacak biri için gayet iyi fiyat.

Yanlış bilgi vermeyin. Kasayı açabilir, RAM, SSD, FAN takviyesi yapabilirsiniz. Garanti dışı kalmaz. İşlemcide çok güçlü. Piyasada bu fiyata düz 1650, düşük İŞLEMCİ, düşük ANAKART, kötü PSU'lu sistemleri bu fiyatlara satıyorlar. Tabii ki bu kasayı MİNİ PC olarak düşünmek lazım. Oyunlarda sıcaklıklar 75-80 derecelerde. Havanın sıcak olduğu zamanlarda test etmiştim. Ben FPS sabitliyorum. Sıcaklıklar 55-60 derecelerde kalıyor. Ölçün tartın ona göre karar verin artı ve eksileri mevcut.

Şu an sistem 7K olmuş.
Bence fiyat iyi değil.
Zaten 1650 Super'li kasa bulunuyor bu fiyata. OEM almak mantıksız. Kasayı açsan garanti dışı, her şey kalitesiz. Hava akışı diye bir şey yok zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı