GTX1650S Assassin's Creed Odyssey düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10
KS
KS
Mehmettosun23

Mehmettosun23

Picopat
Yer
Izmir
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Pendik
Yok hocam Steam'den aldım son indrimlerde.

Olabilir hocam SSD'ye kuracağım eğer yine aynı sonucu alırsam muhtemelen iade ederim.

Neyi iade edersiniz? Eğer cihazı diyorsanız 1 oyunla karar vermeniz doğru değil diğer oyunlar ile de karşılaştırın aynı değerleri veriyorsa sorun yok demektir.

KS
KS
Mehmettosun23

Mehmettosun23

Picopat
Yer
Izmir
Neyi iade edersiniz? Eğer cihazı diyorsanız 1 oyunla karar vermeniz doğru değil diğer oyunlar ile de karşılaştırın aynı değerleri veriyorsa sorun yok demektir.

Yok hocam oyunu iade edeceğim.

Son zamanlarda oynadığım Batman Arkham Knight'da yüksekte 70 derece 60 FPS veriyor Witcher 3'de yine High'da 60-70 FPS arası veriyor ama Odessey'de inanılmaz drop yiyorum hatta bazen oyun 2-3 saniyeliğine tamamen donuyor.

Eagle Watch

Megapat
Makaleler
1
Yer
İstanbul, Beşiktaş
Yarın silip bir kez daha SSD'ye kuracağım olmazsa dediğim gibi oyunu iade edeceğim.
Odyssey'i 7200rpm'lik bir HDD'de oynadım, oyun boyunca nadiren rastladığım saliselik anlık stutterlar haricinde gram takılma olmadı bende. Dediğiniz gibi bir de SSD'de deneyin, oyun diski fazlasıyla kullanıyor gerçekten. En basitinden karakteri yönlendirmeye başladıktan sonra kasadaki disk işlem ışığından bile anlaşılabiliyor bu durum.

MTN

Hectopat
Makaleler
1
Odyssey'i 7200rpm'lik bir HDD'de oynadım, oyun boyunca nadiren rastladığım saliselik anlık stutterlar haricinde gram takılma olmadı bende. Dediğiniz gibi bir de SSD'de deneyin, oyun diski fazlasıyla kullanıyor gerçekten. En basitinden karakteri yönlendirmeye başladıktan sonra kasadaki disk işlem ışığından bile anlaşılabiliyor bu durum.
Ben oyunu 140 saattir 5400 RPM disk ile oynuyorum :D @Mehmettosun23 İşlemci kullanımı % kaç? Bayağı işlemci yiyen bir oyun çünkü belki işlemci darboğazı yaşıyorsunuzdur kalabalık alanlarda.

Yukarı