GTX1650S Assassin's Creed Odyssey düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

Zmemet23

Decapat
Yer
Izmir
Daha fazla  
Evet inanılmaz derecede FPS düşmesi yaşıyorum. 75'ten 40' düşüyor bir anda her ayarda denedim V-Sync açtım kapadım yine olmadı. Sistem özelliklerim:

GTX1650s.
R5 3500.
16 GB RAM(2x8)

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet inanılmaz derecede FPS düşmesi yaşıyorum. 75'ten 40' düşüyor bir anda her ayarda denedim V-Sync açtım kapadım yine olmadı. Sistem özelliklerim:

GTX1650s.
R5 3500.
16 GB RAM(2x8)

Oyun HDD'ye mi kurulu?

Oyunun bazı bölgelerinde bulunan kalabalık şehir içi mekanlarda 55-60 FPS gibi değerlere düşmesi normal ama elinizdeki sistemle 40 FPS pek normal gelmedi. Oyun içi grafik ayarları ne durumda, bellekler çift kanal şeklinde çalışıyor mu? Çalışıyorlarsa hızları ne durumda?

Anormal bir durum olduğunu düşünmüyorum, AC Odyssey optimizasyonu kötü olan bir oyun, FPS değerlerini karşılaştırabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Büyük ihtimal ondan drop yiyorsundur hocam. SSD varsa ona kurmanı öneririm.

SSD var onda biraz yer açıp ona kurarım hocam teşekkürler.
Oyunun bazı bölgelerinde bulunan kalabalık şehir içi mekanlarda 55-60 FPS gibi değerlere düşmesi normal ama elinizdeki sistemle 40 FPS pek normal gelmedi. Oyun içi grafik ayarları ne durumda, bellekler çift kanal şeklinde çalışıyor mu? Çalışıyorlarsa hızları ne durumda?

Hocam oyunun başlangıç kısmındayım şu an kalabalik bir yerde değilim oyun medium-Low arası.

Geri
Yukarı