GTX1660 oyunlarda DirectX hatası

İşletim sistemi
Windows 10

FehimBilgin

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhabalar, GTX1660 Super ekran kartına sahibim. Yaklaşık 8-9 aydır kullanıyorum ve hiçbir sorun görmedim. Ama geçen formattan geldikten sonra 1 aydır FIFA2020 ve Battlefield1'den devamlı atma sorunu yaşıyorum. Battlefield de bir savaş bitmeden hemen atıyor, FIFA'da her maçtan düzenli olarak atıyor ve oyun komple kapanıyor. Çözüm için çok öneri aldım neredeyse her şeyi yükledim ama halledemiyoruz canıma tak etti artık. Ne yapmam gerek lütfen yardımcı olur musunuz? Görselleri de aşağı bırakıyorum yardımcı olacak olana ömur boyu dua edeceğim.

Dosya Ekleri

• IMG_20210617_052257.jpg
    IMG_20210617_052257.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese merhabalar, GTX1660 Super ekran kartına sahibim. Yaklaşık 8-9 aydır kullanıyorum ve hiçbir sorun görmedim. Ama geçen formattan geldikten sonra 1 aydır FIFA2020 ve Battlefield1'den devamlı atma sorunu yaşıyorum. Battlefield de bir savaş bitmeden hemen atıyor, FIFA'da her maçtan düzenli olarak atıyor ve oyun komple kapanıyor. Çözüm için çok öneri aldım neredeyse her şeyi yükledim ama halledemiyoruz canıma tak etti artık. Ne yapmam gerek lütfen yardımcı olur musunuz? Görselleri de aşağı bırakıyorum yardımcı olacak olana ömur boyu dua edeceğim.

Formattan geldi derken mahalle bilgisayarcısına falan gitmedi değil mi?

Artı -1 Eksi
Evet driveri kurdum yani.

Normal format atabilecek bir bilgisayarcimiz var her şeyimizi halleden ona götürdük yani attı formatı.

Windows 10 dik görüntüsü aracını indirin.
En az 8 GB'lık beleğiniz olsun yazdırın ve temiz kurulum yapıp en güncel sürücüleri yükleyin.
Dostum zaten temiz kurulum yaptırdım daha yeni, driverlarda bir sorun var herhalde.

Siz yine de yapın ilk önce chipset sürücüsü yükleyin sonra ses sonra grafik sürücüsünü indirin. Ve Windows güncellemelerinin hepsini yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı