GTX1660 Super Gaming X Al-Sat yapılır mı?

enescnr

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yavaş yavaş sistem toplamayı düşünüyorum. Aslında ekran kartı olarak Palit GTX 1660S almayı düşünüyordum ama sizce şuan indirimle 2500 tl olan MSI GTX1660 Super Gaming X ilk parça olarak alınır mı? Eğer diğer parçaları toplayamazsam satması kolay olur mu? Elimde kalmasından korkuyorum.

Arkadaşlar yavaş yavaş sistem toplamayı düşünüyorum. Aslında ekran kartı olarak Palit GTX 1660S almayı düşünüyordum ama sizce şuan indirimle 2500 tl olan MSI GTX1660 Super Gaming X ilk parça olarak alınır mı? Eğer diğer parçaları toplayamazsam satması kolay olur mu? Elimde kalmasından korkuyorum.
RTX geldikten sonra ikinci elde onu o fiyata satamazsın.

Arkadaşlar yavaş yavaş sistem toplamayı düşünüyorum. Aslında ekran kartı olarak Palit GTX 1660S almayı düşünüyordum ama sizce şu an indirimle 2500 TL olan MSI GTX1660 Super Gaming X ilk parça olarak alınır mı? Eğer diğer parçaları toplayamazsam satması kolay olur mu? Elimde kalmasından korkuyorum.

Ben MSI GTX 1660 Super Gaming X kullanıyorum ,10 numara kart.

Hocam onu alacağınıza 2500 liraya RX5600XT falan düşüyor gaming gecelerinde ve rtx2060 ın rakibi olan bir kart. Bence 2500 lira 1660S için çok fazla. Geçen hafta amazonda bi asus dual 1660 TI 2290 liraya düşmüştü örneğin

Geri
Yukarı