GTX670M yük altında kapanıyor

Bütçe
100

Memo4180

Femtopat
Daha fazla  
MSI GTX670M ekran kartım yük altına girince kapanıyor. Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Isıdan değil ürünün termal macunları daha 6 saat önce yeniledim oyuna giriyorum 5 dk geçiyor oyundan atıyor MSI Afterburner'e girdiğim zaman MHz değerleri vs her şey 0 oluyor NVIDIA deneti masasına girmiyor yeniden başlatınca düzeliyor 5dk sonra yine aynı olay yaşanıyor.
Ayrıca normal bi şekilde driver de kuramıyorum sadece otomatik driver uygulamaları ile oluyor bios güncellemeye çalıştım oda olmadı ekran kartında toshiba bios u mevcut

Isıdan değil ürünün termal macunları daha 6 saat önce yeniledim oyuna giriyorum 5 dk geçiyor oyundan atıyor MSI Afterburner'e girdiğim zaman MHz değerleri vs her şey 0 oluyor NVIDIA deneti masasına girmiyor yeniden başlatınca düzeliyor 5dk sonra yine aynı olay yaşanıyor.

DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp desteklediği en güncel sürümü kurun.

MSI GTX670M ekran kartım yük altına girince kapanıyor. Çözümü nedir?
Ürün laptop msi gt60 0oc versiyonu ekran kartı mxm kendi ekran kartı bozuldu 2. El bitane aldım almadan önce testlerini full yaptım sorun yoktu 1 ay oldu alalı sorun yeni başladı
DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp desteklediği en güncel sürümü kurun.
Denedim uygun donanım bulunamadı diyor

Ayrıca normal bir şekilde driver de kuramıyorum sadece otomatik driver uygulamaları ile oluyor BIOS güncellemeye çalıştım o da olmadı ekran kartında Toshiba BIOS'u mevcut

Farklı bir markanın kartı takılıysa uyum sağlayamıyor olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı