GTX750 nasıldır?

Sorma ya nefret ediyorum bu konuda samsun kötü. 1060 edit 6 GB 1800TL şu an ve 36 favori var yani burada onu bir güzel diyeceksiniz ama yani susuyorum.

Birkaç şehir dışı çoğu yer aynı hocam. Geçen ay arkadaşın birine Bursa'da RX 560-570 ekran kartı bulamadık. 2-3 tane vardı. En ucuzu 1000TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartıymış, şuymuş buymuş hikaye memleketin ekonomisi bitti. Markete gidip selam verip çıksan 100 liradan aşağıya çıkamıyorsun. Eskiden biz çocukken 5 liraya poşetle ıvır zıvır alıp yerdik tıka basa. 25 kuruşa gofret, 50 kuruşa büyük paket cips, 1 liraya içecek, magnum'un 2 küsür lira olduğu zamanlar. Şimdi bir içecek zaten 4 lirayı buldur herhalde.

Birkaç şehir dışı çoğu yer aynı hocam. Geçen ay arkadaşın birine Bursa'da RX 560-570 ekran kartı bulamadık. 2-3 tane vardı. En ucuzu 1000TL.

Yapacak bir şey yok Samsun'da 1050 Ti kasalar yani komple döşeli 2 tane RGB fan var diye 5000 TL ben satıyorum RX 580'li kasa RGB yok 4500 TL adam onu 32 kişi favori yapmış benimkine mesaj atan yok bu ne lan. Hayır utanma da yok 5000 TL'ye ben ne kasalar dizelerim benimkinin de ederi 4500 değil ama yani samsun aga.

Hala pek bir şey değişmemiş.
1601247146270.png

1601247168952.png

Yapacak bir şey yok Samsun'da 1050 Ti kasalar yani komple döşeli 2 tane RGB fan var diye 5000 TL ben satıyorum RX 580'li kasa RGB yok 4500 TL adam onu 32 kişi favori yapmış benimkine mesaj atan yok bu ne lan.
Hocam o ışıklı kusura bakmayın. Birde RGB renk değiştiriyor. Ucuza bile koymuşlar.(!)

Bazen keşke herkes İstanbul'da 2.el alış-veriş yapabilse diyorum. 2.el piyasasında neredeyse her model mevcut. RX 570'den örnek vereyim. 600tl gibi bir fiyata da bulabiliyorsun. 1300TL gibi bir fiyata da bulabiliyorsun. Temiz Miningsiz kartları 700-800TL'den alabiliyorsun.
600'e bulman imkansız. O ilanların bir içine baksan daha iyi olur, kartların sorunları var. Diğer bakman gereken de ilan tarihi. Eğer 1 ayı geçmişse o kartın yerinde yeller esiyordur. 1 yıllık ilan bile var sitede.

Aldım Ankara'dan adam dedi hiç kullandım belli mining yapmış kart oyun bile açmıyor iade ediyorum şimdim
Siz mi aldınız hocam?
600'e bulman imkansız. O ilanların bir içine baksan daha iyi olur, kartların sorunları var. Diğer bakman gereken de ilan tarihi. Eğer 1 ayı geçmişse o kartın yerinde yeller esiyordur. 1 yıllık ilan bile var sitede.
Lafın gelişi bir fiyat verdim. Anlatmak açısından.

Evet Ankara'dan aldım kart bir süre sonra sınırsız fan hızı ile dönüyor ve ekran siyah oluyor ve geri gelmiyor.

Arkadaşlar sistemim şu.
i5 4570T.
12 GB RAM.
120 GB SSD 500 GB HDD.
Şu anda HD grp. 4600 kullanıyorum ve çoğu oyunu oynayabiliyorum ama işlemciye çok yüklenmim sistem biraz rahatlasın istiyorum.

Geri
Yukarı