GTX760'lı Sistemle Hangi Oyunları Oynarım?

Anakartı M5A97 R2.0 seçin. İşlemciyi FX6300 yapın. Ramleri 2X4 (8gb) ve 1866MHz seçin. Artan parayı ekran kartına yatırın. Ya da toplam bütçenizi söyleyin ona göre öneri yapılabilir.

Watch Dogs çıkacak onu oynayabilirsiniz, GTA 5 falan kafanızdaki her oyunu oynarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartı M5A97 R2.0 seçin. İşlemciyi FX6300 yapın. Ramleri 2X4 (8gb) ve 1866MHz seçin. Artan parayı ekran kartına yatırın. Ya da toplam bütçenizi söyleyin ona göre öneri yapılabilir.

Kardeş öyle çok pahalı olmaz mı ya bütçem 1900 TL'yi geçmemeli.

Watch Dogs Çıkcak onu Oynayabilirsiniz, gta5 falan kafanızdaki her oyunu oynarsınız.

Hangi kalitede acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
İsterseniz sistemi öneriyim. Birazcık daha bütçeyi arttırır iseniz bu sistemi öneririm. ;)
AMD SİSTEM
ChB1e9N.png

İçin rahat olsun kardeşim imzada ki sistemi kullanıyorum ben sıkıntı yaşamıyorum. Sende yaşamazsın donanımsal bir sıkıntı olmadıkça.
Ve arkadaşların dediği gibi M5A97 R2.0 yap imkanın varsa anakartı.

Güncel oyunların hepsini rahatlıkla high-ultra ayarlarda oynarsınız. Ayrıca başta kartınız olmak üzere tüm sisteminiz geleceğe dönüktür. Yani sizi bayağı bir ileri götürür.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı