GTX770 DayZ düşük FPS sorunu

Raichu

Hectopat
Merhaba.
Dayz'de en yüksek ayarlarda 25 fps alıyorum. Ancak normal ayarlarda da 25 fps alıyorum. Bu ekran kartıyla Dayz'yi yüksek fps ile oynamanın bir yolu yok mu, ayarları nasıl yapılandır malıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
DayZ daha pre alpha versiyonunda olduğu için optimizasyonuda çok kötü şuan.
DayZ yüksek ayarlarda 60 fps oynatan bir kart var mı bilmiyorum (çok büyük ihtimalle yoktur) ama oyun tam versiyonu çıktığında herhangi bir sorun olcağını sanmıyorum ayrıca DayZ de en düşük ayarlarda bende insanlar daha rahat seçiliyor, bence hep en düşük ayarlarda oyna.

DayZ daha pre alpha versiyonunda olduğu için optimizasyonuda çok kötü şuan DayZ i e yüksek ayarlarda 60 fps oynatan bi kart varmı bilmiyorum (çok büyük ihtimalle yoktur) ama oyun tam versiyonu çıktığında herhangi bir sorun olcağını sanmıyorum ayrıca DayZ de en düşük ayarlarda bende insanlar daha rahat seçiliyo bence hep en düşük ayarlarda oyna
Tamam optimizasyon sorunu oldugunu biliyorum ama bu oyunu hiç mi 30-40 fps oynayabilen yok. Yüksek ayar demiyorum orta ayarlar diyorum.

Tamam tam sürümü daha çıkmadı ama Youtub'ta PintiPanda adlı kanal hem videolarını çekiyor hemde yüksek ayarlarda oynuyor ve kasma yok.
Benim sistemim daha yüksek olmasına rağmen bende neden kasıyor anlamış değilim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı