GTX770 sürekli kullanımda

whoisfirat

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Normalde boşta olduğunda bildiğim kadarıyla Memory falan düşük olması gerek bazen 300 falan oluyor yakalıyorum o anları derece düşük oluyor 30 derece falan. Fakat sonra boşta sabit böyle, derece de yükseliyor tabii böyle olunca. Çözümü var mı bunun?

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2022-05-26 013600.png
    Ek Açıklama 2022-05-26 013600.png
    323,9 KB · Görüntüleme: 31
Normalde boşta olduğunda bildiğim kadarıyla Memory falan düşük olması gerek bazen 300 falan oluyor yakalıyorum o anları derece düşük oluyor 30 derece falan. Fakat sonra boşta sabit böyle, derece de yükseliyor tabii böyle olunca. Çözümü var mı bunun?

Hocam, mining virüs bulasmamisdir umarım. Malwarebytes ile bir tarayın isterseniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörün kaç Hz?
Edit: Bilip bilmeden beğenmedim atan arkadaşlar, daha önce Hz kaynaklı buna benzer bir sorun yaşadığım için soruyorum.

Son düzenleme:
Yeni format atmışsın, büyük ihtimal Windows sürücü güncelleştirmesi arıyor o sırada da frekans falan fulleniyor, dert edilecek bir şey değil.

Görev yöneticisinden neyin kullandığına bak AV taraması yap.
Baktım hiçbir şey kullanmıyor.
Monitörün kaç Hz?
Edit: Bilip bilmeden beğenmedim atan arkadaşlar, daha önce Hz kaynaklı buna benzer bir sorun yaşadığım için soruyorum.
60Hz hocam.
Yeni format atmışsın, büyük ihtimal Windows sürücü güncelleştirmesi arıyor o sırada da frekans falan fulleniyor, dert edilecek bir şey değil.
Güncelledim ekran kartını son sürüm şuan, windows update kapalı bilgisayarda yine aynı :(

Geri
Yukarı