GTX780 Rog Poseidon Watch Dogs Kasma Sorunu

Aslanmusti24

Hectopat
Daha fazla  
Bende video Çekerken FPS'm düşüyor. Gtx780 Rog Poseıdon 3GB ekran kartım var, anlamadım.

Sizin Bir sistem toplamıştınız GTA 5 için. Onla aynı pc toplamadım ama oyunda PC kasma yaşıyor video çekerken Oyunun İsmi Watch Dogs. Minmum ayarda denedim kastı ve low da da denedim kastı. Bi bu oyunda kasma yaratıyor. Yardımcı olsursan sevinirim TEKNOPAT

Pc Gereksinimlerim:
  • Gtx780 Rog Poseıdon GDDR5 3GB 384 Bit Nvidia GeForce Dx11.2 Ekran Kartı
  • GRYPHON Z87 Intel Z87 Soket 1150 DDR3 1866 MHz SATA 3.0 USB 3.0 HDMı&DVI Anakart
  • 16GB (2x8GB) Vengeance Pro DDR3 1600MHz Cl9 Siyah Soğutuculu Ram
  • Core İ7 4770K Soket 1150 3.5GHZ 8MB Cache 22nm İşlemci
  • Cooler Master TPC 612 LGA 775/1150/1155/1156/1366/2011 & Am2/Am3/Fm1/Fm2 İşlemci Soğutucusu

Peki ShadowPlay Deneyeyim Aynı Sorunu Yaşıcakmıyım
Yardımlarınız İçin Çok Sağolun :))

Son Bir Sorum Olucak ShadowPlayı Kulladım Sorun Yok Ama 30 DK Video Çektim Ama 3 Parça Yaptı Nedenini Biliyormusunuz

Peki ShadowPlay Deneyeyim Aynı Sorunu Yaşıcakmıyım
Yardımlarınız İçin Çok Sağolun :))

Son Bir Sorum Olucak ShadowPlayı Kulladım Sorun Yok Ama 30 DK Video Çektim Ama 3 Parça Yaptı Nedenini Biliyormusunuz
O süre kısıtlaması nedeni ile oluyor. Gölge kayıt süresi bölümünden kayıt süresini ve boyutunu arttır. Ama çok arttırma epey büyük dosya boyutları çıkar kayıttan. Zaten artırdıkça altta minik bir bar var boyut ve süre artışı görebilirsin ayarı değiştirirken.

O süre kısıtlaması nedeni ile oluyor. Gölge kayıt süresi bölümünden kayıt süresini ve boyutunu arttır. Ama çok arttırma epey büyük dosya boyutları çıkar kayıttan. Zaten artırdıkça altta minik bir bar var boyut ve süre artışı görebilirsin ayarı değiştirirken.
Eyvallah Sağolasın Kardeş
Sence Ne kadarYükseltmeliyim Yaklaşık 45 dk lık Video Çekmek İçin

Eyvallah Sağolasın Kardeş
Sence Ne kadarYükseltmeliyim Yaklaşık 45 dk lık Video Çekmek İçin
Tam olarak ayarı yüksek kalite yaparsan 20 dakika kayıt yapıyor. Daha fazla izin vermiyor gördüğüm kadarıyla yanında özel diye bir ayarlama seçeneği var oradan verdiği en uzun kayıtta 20 dakika görünüyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı