GTX980Ti ekran kartı, İ7 6700k işlemci ve Razer S340 kasa ile PC Toplama!

Daha fazla  
Arkadaşlar 3-4 hatta 5 yıl bana yetecek bir pc istiyorum. Yukarıda yazdıklarım benim düşünüdüğüm ekran kartı, işlemci vs.. 4000-5000-6250(6400) lira civarı bir pc toplar mısınız? Ayrıca 1500 tl civarıda bir monitör :)

(Eklemek isterim; ASUS ROG G20'de GTX980'mi takılı? yoksa onada bakabilirim)

GTX 780 var o bilgisayarın içinde. Söylediğin parçalar seni 4-5 sene idare edecek parçalar zaten yani düşündüğün parçalar doğru parçalar.

GTX 780 var o bilgisayarın içinde. Söylediğin parçalar seni 4-5 sene idare edecek parçalar zaten yani düşündüğün parçalar doğru parçalar.
Hocam GTX980Ti'ı amazon'dan alsak bir sorun olur mu? orada daha uygunda bütçeme göre.

ASUS ROG G20'de asus'un kendi sitesinde gtx980 takılı olduğu yazıyor, 980 takılıysa onu alacağım Allah'ın izniyle :))

Hocam GTX980Ti'ı amazon'dan alsak bir sorun olur mu? orada daha uygunda bütçeme göre.

ASUS ROG G20'de asus'un kendi sitesinde gtx980 takılı olduğu yazıyor, 980 takılıysa onu alacağım Allah'ın izniyle :))
Technopat G20 incelemesini izlemiştim orada GTX780 olduğu yazıyordu bir daha araştır istersen. Amazon'dan satın alma konusuna gelirsek evet daha ucuza geliyor ama orada alıvşeriş hakkında hiç bilgim yok. Sitede araştırma yaparsan Amazon'dan alışveriş hakkında konular belki bulabilirsin.

Technopat G20 incelemesini izlemiştim orada GTX780 olduğu yazıyordu bir daha araştır istersen. Amazon'dan satın alma konusuna gelirsek evet daha ucuza geliyor ama orada alıvşeriş hakkında hiç bilgim yok. Sitede araştırma yaparsan Amazon'dan alışveriş hakkında konular belki bulabilirsin.
Pek kimse yorum atmadı ama yinede teşekkürler ilgilendiğin için dostum. Sonsuz minnettarım :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı