Güç kaynağı önerisi

600W PSU yeterli olacaktır. Önerim Performance GD.
Bence 800W versiyonu da alınabilir.

Selamlar,

Öncelikle tüm arkadaşlara mesajları için teşekkür ediyorum.

Sistemim Vatan computer'ın oem hazır sistem olarak sattığı bir sistem. Açıkcası garanti konusunda farklı bir yerden temin edilen parçada sıkıntı çıkarabiliyorlar. Hemde montaj'ı kendinleri yapıyorlar. Bu sebeple ilk mesajımda bellirttiğim ya da Vatanda bulunan başka bir güç kaynağını önermenizi rica edeceğim.

Teşekkürler

Selamlar,

Sistemim Vatan computer'ın oem hazır sistem olarak sattığı bir sistem. Açıkcası garanti konusunda farklı bir yerden temin edilen parçada sıkıntı çıkarabiliyorlar. Hemde montaj'ı kendinleri yapıyorlar. Bu sebeple ilk mesajımda bellirttiğim ya da Vatanda bulunan başka bir güç kaynağını önermenizi rica edeceğim.

Teşekkürler
Cooler Master MWE PSU'lara bakabilirsiniz hocam.

Selamlar,

Teşekkürler
Bu olabilir.@HABAR sizce?

Bu olabilir.@HABAR sizce?
MWE serisi kronik sorunlu diye biliyorum. O yüzden MPE serisi önermiştim Vatanda da satılıyordur mutlaka.

Geri
Yukarı