Güç kaynağı önerisi

D Tier bir PSU. Böyle bir sistemi "asla" emanet etmezdim öyle söyleyeyim. Kısa sürede değiştirmenizi öneririm.

A Tier PSU önerisi:

Tier List:

Tier D'deki VTE, lakin bu kasada VTE X2 mevcut galiba;

Ve alttaki linke göre o listenin tarihinden sonra piyasaya sürülmüş bir PSU;

Cougar Rolls Out VTE X2 ARGB Power Supply Series

Listeye bakarak bir şey söylenmesi pek mümkün değil. Ki kendi sitesinden bakınca, kağıt üzerinde ortalama üstü özelliklere sahip bir PSU gibi duruyor.

@Andar Han D Tier olmasa bile C Tier'den fazlası değil PSU. (D Tier bile olabilir. Sondaki X2'nin anlamı nedir tam olarak emin olamadım.) 20 bin TL'lik sistemi böyle bir PSU'ya emanet etmek benim için ancak "aptallık" olabilir. Değiştirmesi şart kısacası.

@Andar Han D tier olmasa bile C Tier'den fazlası değil PSU. (D tier bile olabilir. Sondaki X2'nin anlamı nedir tam olarak emin olamadım.) 20 bin TL'lik sistemi böyle bir PSU'ya emanet etmek benim için ancak "aptallık" olabilir. Değiştirmesi şart kısacası.

Tamamdır yardımın için sağ ol kasa white Edition olduğu için ROG STRIX 850W white alacağım gibi. Veya senin attığın Corsair'i alırım 1250 TL olan o iyi midir?

@Andar Han D tier olmasa bile C Tier'den fazlası değil PSU. (D tier bile olabilir. Sondaki X2'nin anlamı nedir tam olarak emin olamadım.) 20 bin TL'lik sistemi böyle bir PSU'ya emanet etmek benim için ancak "aptallık" olabilir. Değiştirmesi şart kısacası.

Ne olduğunu bilmediğin bir PSU hakkında yorum yapman ne kadar doğru Cougar markası F/P olarak iyi ama söylediğiniz gibi 20 bin TL'lik sisteme daha iyi bir PSU tercih edilebilir.

@PawnF Attığım güç kaynaklarının ikisi de çok iyi güç kaynaklarıdır. Corsair'i alabilirsiniz yani.

@koray105 Ne olduğunu bildiğim bir PSU hakkında yorum yapıyorum. C Tier üstü olmadığından %99.9 emin olduğum bir PSU. Cougar markasına bir laf söylemedim farkındaysan. Daha önce önerdiğim güç kaynakları mevcut Cougar'ın. Benim önerilerim A Tier. 20 bin TL'lik sisteme A Tier bir PSU gider. Neyi uzatıyorsun onu anlamadım?

@PawnF attığım güç kaynaklarının ikisi de çok iyi güç kaynaklarıdır. Corsair'i alabilirsiniz yani.

@koray105 ne olduğunu bildiğim bir PSU hakkında yorum yapıyorum. C tier üstü olmadığından %99.9 emin olduğum bir PSU. Cougar markasına bir laf söylemedim farkındaysan. Daha önce önerdiğim güç kaynakları mevcut Cougar'ın. Benim önerilerim a tier. 20 bin TL'lik sisteme a tier bir PSU gider. Neyi uzatıyorsun onu anlamadım?

Cougar markasına laf söylemediysen benim Cougar marka PSU'lar iyidir yorumuma gülme emojisi atmanın sebebı nedir?

@PawnF attığım güç kaynaklarının ikisi de çok iyi güç kaynaklarıdır. Corsair'i alabilirsiniz yani.

@koray105 ne olduğunu bildiğim bir PSU hakkında yorum yapıyorum. C tier üstü olmadığından %99.9 emin olduğum bir PSU. Cougar markasına bir laf söylemedim farkındaysan. Daha önce önerdiğim güç kaynakları mevcut Cougar'ın. Benim önerilerim a tier. 20 bin TL'lik sisteme a tier bir PSU gider. Neyi uzatıyorsun onu anlamadım?

Kurban bayramına kadar idare eder mi beni? Cougar.

@PawnF öyle özel bir problemi yok güç kaynağının fakat sistemi emanet etmeyin. 3 aya kadar kullanmanızda bir sakınca yok bence.

Tamamdır 1 ay içinde zaten kurban bayramından para almış olacağım o arada Corsair 850W olan tercih edeceğim 1250 TL herhalde.

@PawnF öyle özel bir problemi yok güç kaynağının fakat sistemi emanet etmeyin. 3 aya kadar kullanmanızda bir sakınca yok bence.

Peki kasa önerir misiniz NZXT X73 RGB 360mm sığabilecek olan 2500TL bütçe.

Geri
Yukarı