Güç Kaynaksız Kasa Önerisi

Bütçem max 270tl. Önerdiğin kasalar gerçekten iyiler bütçe sınırı olmasaydı Haf 922 xm kesin alabilirdim.

- - - Güncellendi - - -

Kasa senin zevkine kalmış, Color master veya corsair seçebilirsin. Aerocool da olabilir. Hepsi kalitelidir, senin zevkine kalmış. 30 TL daha ekleme imkanın varsa 500R veya C70 de iyi bir seçenek olabilir.

Corsair aslında olabilir ama vatan stoklarında şuan için mevcut değiller.

Zevkinize kalmış ama şuna bir bakın derim :) :

VATAN COMPUTER - ZALMAN - Z11 PLUS MidT ATX S

Google'dan resimlerine de bakabilirsiniz, şahane bir kasa :)

Bugün bizzat yakından inceledim bu kasayı, kablo saklama deliklerinin etrafında conta olmaması ve yan kapaklar'daki fanların 8'lik olması pek hoşuma gitmedi açıkçası onun haricinde gayet başarılı vede estetik.

- - - Güncellendi - - -

Arayıp veya gidip sormak gerekiyor, getirtiyorlar.

Sordum aslında bugün saat 8 civarı gibi birkaç mağazasın'da vardı. Olanlar ise teşhir ürünüydü.

- - - Güncellendi - - -

- - - Güncellendi - - -

Şimdi asıl konu ben bugün, Xigmatek talon black edition inceledim. Zalman Z11 ile kıyaslayacak olursak kablo saklama,iç yüksekliği,üst taraftaki fanların toz kapağının olması,Talon açısından daha başarılı olmuş.Daha önce kullanan arkadaşım var ise,yorumlarını merak ediyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı