Güçlü sistem isteyen oyun tavsiyesi

PunPun

Hectopat
Daha fazla  
Lütfen Cyberpunk'dan falan bahsetmeyin tabii en yüksek sistem isteyen o değilse emin olunuz lütfen mesaj atmadan önce.

Sistemim:
İşlemci mimarisi:11.nesil rocket Lake.
İşlemci: Intel® rocket Lake core™ i9-11900K 8C/16T; 16MB l3; 8GT/s; 3.5GHz > 5.3GHz; 125W; 14nm.
Chipset: Intel® Z590 chipset.
Ekran kartı: Nvıdıa® geforce® RTX3080 Max-performance 16 GB GDDR6 256-BIT DX12.
Ekran: 17, 3" UHD 3840x2160 3 %100 Adobe RGB IPS mat LED ekran.
Bellek: 128 GB (4x32 GB) DDR4 1.2v 2933MHz SO-DIMM

Arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkürler:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Lütfen Cyberpunk'dan falan bahsetmeyin tabii en yüksek sistem isteyen o değilse emin olunuz lütfen mesaj atmadan önce.

Sistemim:
İşlemci mimarisi:11.nesil rocket Lake.
İşlemci: Intel® rocket Lake core™ i9-11900K 8C/16T; 16MB l3; 8GT/s; 3.5GHz > 5.3GHz; 125W; 14nm.
Chipset: Intel® Z590 chipset.
Ekran kartı: Nvıdıa® geforce® RTX3080 Max-performance 16 GB GDDR6 256-BIT DX12.
Ekran: 17, 3" UHD 3840x2160 3 %100 Adobe RGB IPS mat LED ekran.
Bellek: 128 GB (4x32 GB) DDR4 1.2v 2933MHz SO-DIMM

Arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkürler:)

Laptopun adı nedir söyler misiniz? Çünkü ben 11900K'lı bir laptop daha görmedim. Hatta öyle bir mobil işlemci yok direkt. Şöyle saçma sapan trol konular açmayın artık. Yazın merak ettim en fazla sistem isteyen oyun ne diye. Ne gerek var insanları kandırıp sizi ciddiye alıp zamanlarını kaybetmelerine.

Laptopun adı nedir söyler misiniz? Çünkü ben 11900K'lı bir laptop daha görmedim. Hatta öyle bir mobil işlemci yok direkt. Şöyle saçma sapan trol konular açmayın artık. Yazın merak ettim en fazla sistem isteyen oyun ne diye. Ne gerek var insanları kandırıp sizi ciddiye alıp zamanlarını kaybetmelerine.

Kardeşim ciddiyim troll değil hatta yemin edebilirim Monster Semruk almıştım 100bin TL gibi bir şeydi.
Zamanının çalınmasını istemiyorsan konuyu terk edebilirsin benim aradağım Ultra sistem isteyen.
Bir oyun eskiden internet Cafe işletiyordum artık kapattım mekanı PC'leri falan sattım yaklaşık 300.000 küsur geldi bende artık kendi çocuklarıma PC alıyorum:)

Demek istediğim insanlara ön yargı ile yaklaşmayın:)

Kardeşim ciddiyim troll değil hatta yemin edebilirim Monster semruk almıştım 100bin TL gibi bir şeydi.
Zamanının çalınmasını istemiyorsan konuyu terk edebilirsin benim aradağım Ultra sistem isteyen.
Bir oyun eskiden internet Cafe işletiyordum artık kapattım mekanı PC'leri falan sattım yaklaşık 300.000 küsur geldi bende artık kendi çocuklarıma PC alıyorum:)

Demek istediğim insanlara ön yargı ile yaklaşmayın:)

Sistem özelliklerini atabilme şansınız var mı?
Bu arada benim ön yargılı olma sebebim sistemin yüksek olması değil bir laptopta 11900K görmek. Yoksa herkeste her şey olabilir neden olmasın. Dediğiniz laptopa baktım ve gerçekten 11900K varmış laptopta. Normalde o işlemci masaüstü için üretiliyor o yüzden bu kadar şaşırdım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı