Güldürmeyen Güldür Güldür

Bugünkü konumuz show TV'de yayımlanan güldür güldür show.
Direkt konuya gireyim bu program bana açıkcası çok da komik gelmiyor. Seyirciler her şeye gülüyorlar ve şaka dedikleri şeyler çok gereksiz kelimeler.
Bu program ile ilgili düşünceniz nedir?

güldür güldür'den hoşlanmıyorum.

O bilete o parayı siz verseniz siz de gülersiniz hocam.

Eskiden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Artık eskiden olanlar gitti, yeniler geldi. Bir de çok uzattılar bence, tadında bırakmadılar. Artık izlemiyorum, eskiden çok severek izlerdim ama artık eskisi kadar komik değil. Yapmacık olmaya başladı.

Kesinlikle komik değil asla bir çgh 1 edemez o kadar saçma ki bu programı izlerken utanıyorum orada olanlar adına samimi düşüncelerim bunlari amacım kimseyi rencide etmek değil ama gerçekten oradaki seyirciler ücret mi alıyor gülmek için diye düşünüyorum

Kişisel zevkler ve renkler meselesi aslında bu. Herkese hitap etmeyebilir doğru. Her bölümüne olmasa da ben gülüyorum ve seviyorum açıkçası. Mesela bana da Çok Güzel Hareketler Bunlar (yaz yaz bitmedi ne biçim isimse artık bu da🤣) komik gelmiyor açıkçası. Bir gün TV'de hiçbir şey yokken açık kaldı öyle. Tebessüm bile edemedim ya cidden. Ama başkasına sorsan çok gülmüştür eminim. Kişiden kişiye değişiyor bu durumlar. Özellikle de komedi alanında.

Açık söylemek gerekirse ben gülüyorum. Komik geliyor. Ya da gülmeye ihtiyacım olduğu için gülüyorum bilemem.

Güldür Güldür Show Programının en sevdiğim Skeci "Yala yut İsmail" skeci. Çok gülmüştüm izlerken :D

Yeni konular

Geri
Yukarı