Güle güle katkıların için teşekkürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Daha geçen buradaydı bu konu olduğunu zannetmiyorum. En son @Yener K. konusunu görmüştüm. Mekanın sahibi gelip yanlış bilgi diye bir şeyler yapıştırmıştı herkese. Gerçi günde onlarca yanlış bilgi veriliyor burada, ben rapor gönderdiklerimin bile çok azının "yanlış bilgi" diye etiketlendiğini gördüm. Moderasyondaki herkesin ayrı telden çalması garip. Geçen de adamın birisine tek başıma yardım ediyorum, yazım yanlışı olan mesajını alıntıladım diye 1 saat mesaj atamadım. Bir dursaydın da adamın sorununu halletseydim, sonra git istersen bir gün ceza ver.

Abi bu kadar acımasız olmayın ya. O adam hayatınızı bozacak ne yaptı? Tamam kardeşim kusura bakmayın deyin geçin işte ya. Çok zor bir şey değil! Bu yazıyı okuyorsan sana daha ne diyeyim. Bir kas muhabbeti yüzünden şu adamcağızı üzmeye değer mi? İnsan değil mi o? Evet çok büyütülecek bir konu değil fakat adam üzülmüş kızmış ki forumu bıraktı (bıraktırdılar.)
Sigara bırakir gibi sosyal bırakıyorlar.
Adamın yerine koy bi kendini bakalım. Forumu bıraktırdıysalar adamı deli ettiler demek ki.

Konusuna beni yazmamış. Aramız bozulmuş demektir (!) Onu özleyeceğim fakat gafese davet etmiyor değilim.

1-2 mesajla bırakılmaz, 2 gün sonra geri dönecek (kendimden biliyorum), öyle olsaydî @wertyq ((Sabetour)) çoktan gitmişti.

Ne zaman yardıma ihtiyacım olsa yardımıma koşmuşlardı.
@Samotne Ciasteczka ve @Yener K. gerçekten çok teşekkür ederim yardım ettiğiniz konular için.
Hakkınızı zor öderim. Tekrar görüşmek üzere.
🙋‍♂️

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1-2 mesajla bırakılmaz, 2 gün sonra geri dönecek (kendimden biliyorum), öyle olsaydî @wertyq ((Sabetour)) çoktan gitmişti.
1-2 Mesajlık bir şey değil. Çoktandır bunu yaşıyordu fakat dayanıyordu artık sıkılmış demekki. Bende rastladım bir kaç kere. Adama çektirdiler bayağı.

Forumdan giden gidene, binlerle mesaj atan yıllanmış üyelerin böyle gitmeleri bence yönetime alarm olmalı. Jira'nın bırakacağını kim düşünürdü o kadar emekten katkıdan sonra. Bence bunların hepsinin nedeni apaçık ortada: Üye ve konu kalitesi. Son zamanlarda üye ve konu kalitesi neredeyse Donanımhaber seviyesine düştü. Yeni üyelerden de iyiler tabii ki var, ama eskiden üye olanların %5'i troll idiyse şimdi %85'i ya troll, ya Turbox övüyor, ya boyum uzar mı konusu açıyor. Bunları eleştirince de konu dışı değil mi istediği konuyu açar oluyor. Bunlara karşı en sertinden önlem alınması lazım.

@Samotne Ciasteczka ve @Yener K. buradaki en çok sevdiğim üyelerin arasındaydı. İkisinin hiç bir şey demeyip bırakması beni çok üzdü. Sosyal, 1 hafta içerisinde çok önemli 3 üyesini kaybetti bana göre. Diğeri @Jira'ydı. Umarım geri gelirler. Birisiyle mi tartıştılar bilgisi olan var mı?

@Samotne Ciasteczka ve @Yener K. buradaki rn çok sevdiğim üyelerin arasındaydı. İkisinin hiç bir şey demeyip bırakması beni çok üzdü. Sosyal, 1 hafta içerisinde çok önemli 3 üyesini kaybetti bana göre. Diğeri @Jira'ydı. Umarım geri gelirler. Birisiyle mi tartıştılar bilgisi olan var mı?
Techno tartıştı ve üslup cezası yedi, mesajı eğer gördüğümse hiç gerek olmamasına rağmen hem de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı