Gülme ifadesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gülerek beğenme ifadesi sanırım biraz yanlış anlaşılıyor. O ifade dalga geçmek için değil bence. Tabi kullanana göre değişir orası ayrı da.
Yapmayın Allah aşkına. Bunun birçok örneğini gösteririm size. Bunu ben dalga geçmek olarak algılarım, böyle algılamayan da hayaller dünyasındadır.

Saygıdan, hoşgörüden bahsedip bunlardan zerre nasiplenememiş üyeler altta görünmektedir. Dikkat ederseniz hep aynı kişiler. Fikirleri ters düşen insanlarla sadece alay edebilecek kapasitedeler.

Mesajıma BvLgaRi adlı üye dahil değildir.

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

Yapmayın Allah aşkına. Bunun birçok örneğini gösteririm size. Bunu ben dalga geçmek olarak algılarım, böyle algılamayan da hayaller dünyasındadır.

Saygıdan, hoşgörüden bahsedip bunlardan zerre nasiplenememiş üyeler altta görünmektedir. Dikkat ederseniz hep aynı kişiler. Fikirleri ters düşen insanlarla sadece alay edebilecek kapasitedeler.

Mesajıma BvLgaRi adlı üye dahil değildir.

Eki Görüntüle 383212

Eki Görüntüle 383213

Eki Görüntüle 383214

Eki Görüntüle 383215

Askolsun o kadar iletine gülücük attim ben Jira :)

O zaman şöyle söyliyeyim ben bunu beğendiğim veya iyi anlamda eğlenceli bulduğum mesajlarda kullanırım. Açıkçası diğer şekilde hiç kullanmadım. Kişinin tercihi diyebiliriz.

O zaman şöyle söyliyeyim ben bunu beğendiğim veya iyi anlamda eğlenceli bulduğum mesajlarda kullanırım. Açıkçası diğer şekilde hiç kullanmadım. Kişinin tercihi diyebiliriz.
Sizi veya emojiyi kastetmedim ben. Dikkat ederseniz SS'deki üyeler ile fikirlerimiz uyuşmadı konuda. Ve uyuştukları kişilere like atarken uyuşmadıklarına gülücük emojisi attılar. Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur.

Emojiyi bile alet edebiliyorlar kısacası :)

Sizi veya emojiyi kastetmedim ben. Dikkat ederseniz SS'deki üyeler ile fikirlerimiz uyuşmadı konuda. Ve uyuştukları kişilere like atarken uyuşmadıklarına gülücük emojisi attılar. Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur.

Emojiyi bile alet edebiliyorlar kısacası :)
Yok anladım zaten beni kastetmediğini:) O yüzden kendi kullanımımı sadece açıklamak istedim:) Diyorum ya kişiye göre değişiyor demek ki bu ifadenin kullanımı ne diyelim:)

Yok anladım zaten beni kastetmediğini:) O yüzden kendi kullanımımı sadece açıklamak istedim:) Diyorum ya kişiye göre değişiyor demek ki bu ifadenin kullanımı ne diyelim:)
Anlaşıldığıma sevindim :) Verecek cevabı olmayanların böyle spamlar yapması ne kadar kaliteli olduklarını gösteriyor.

Emojide sıkıntı yok, amacı dışında kullananlarda sıkıntı var :) Gerçi pek de umurumda değil, prensip gereği kimseyi engellemiyorum. İsteyen istediğini desin, hepsine açığım. Dediğim gibi bu tarz hareketlerle seviyelerini kanıtlamış oluyorlar.
Screenshot_8.png

Kişisel sorunlar haricinde kullanılan gülerek beğenme ifadesi, bir mesajı iyi anlamda komik veya eğlenceli bulmak veya beğenmek anlamında kullanılır. Tepki göstermek, beğenmediğini göstermek ve net anlaşılmak isteyen arkadaşlar inanılmaz, üzgün veya kızgın ifadelerini rahatlıkla kullanabilirler. İyi sosyaller herkese;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı