Gümrük Elektronik Instagram Sayfası Güvenilir Mi?

Esunshine

Hectopat
Daha fazla  
Sizce bu sayfa ne kadar güvenilir? Alışveriş yapan var mı?
Gümrük Instagram.jpg
IMG_20200709_160535.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Paranızı çöpe atmanızın farklı yolları var elbet. Bu da onlardan biri olabilir.

Kesinlikle almayın. Gümrükte kalan, unutulmuş ürün satıyoruz diyen satıcıların çoğu, replika cihazlar ve arızalı cihazlar satıyor. Paranızı çöpe atmayın.

Şu resim bile gelde bir dolandırayım seni diye bağırıyor gibi geldi. Kendi adıma ben bir şey almazdım.

Kesinlikle almayın. Gümrükte kalan, unutulmuş ürün satıyoruz diyen satıcıların çoğu, replika cihazlar ve arızalı cihazlar satıyor. Paranızı çöpe atmayın.
400 TL'ye kadar kapıda ödeme varmış..

Şu resim bile gelde bir dolandırayım seni diye bağırıyor gibi geldi. Kendi adıma ben bir şey almazdım.

Tavsiyem değişmeyecek. Kapıda ödeme olması herhangi bir durum değiştirmez. Zaten kargo firmaları ürünü artık kapıdan veriyor, imza bile almadan kaçıyor. Muhatap bulamazsınız yani.
Hocam ismi bile güven vermiyor. Gümrük ürünleri öyle senin benim gibi insanların ihaleye girip alabileceği bir şey değil. Kapıda ödeme işini de artık herkes kılıfına uyduruyor.
Dolandırıcı oldukları bariz gibi sanki.
İnstagram takipçi satın almak çok ucuz. O gördüğünüz takipçi sayısı 100 liraya satıyorlar. Yani takipçi sayısına güvenmeyin sakın. Bu adamlar %99 dolandırıcı.
Ben dolandırıcıyım diye bağırsa daha inandırıcı olur sanki? :D
Satan kişi böyle diyor..

Önerilerinizi dikkate alacağım. Herkese teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• IMG_20200710_121613.jpg
    IMG_20200710_121613.jpg
    80,5 KB · Görüntüleme: 3.621
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı