Gümrük mağazasında satılan Nike Air Force orijinal mi?

sinematografi

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar sizce bu Nike Air Force modeli orijinal midir? Gümrük mağazası diye bir yerde buldum. Adam net orijinal ürün diyor ama kendi malını kötüleyen bulmak zor tabii. Arada kaldım, fikirleriniz çok önemli. Fiyatı da 600 lira bu arada ( ki internette iki bin liradan aşağı bulmak zor aynı modeli)

Dosya Ekleri

• IMG_20220701_161513.jpg
    IMG_20220701_161513.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 255
  • IMG_20220701_161441.jpg
    IMG_20220701_161441.jpg
    85 KB · Görüntüleme: 185
Denemediysen bir gün dene. Decathlon'daki ayakkabıları hiçbirine değişmem ama bu orijinal olmayabilir.

Kesinlikle sahte, gümrük adı altında satış yapan hiçbir kişiye itimat etmeyin.

Fiyatı 600 lira ve orijinal he. Nike'a gidip alanlar enayi sanırım. Hocam Nike ve çeşitli mağazalar harici başka bir yerden orijinal ürün aramayın bulamazsınız. Bazı kişiler ayakkabı üzerinde ki barkodları da orijinaliyle birebir yapabiliyor veya çöpe atılan orijinal ayakkabılardan kesip yapıştırıyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoyu izleyin.

Normalde hep kendi sitesinden yahut bilindik yerden alırım ancak arkadaşın tavsiyesi ile geldim. Yorumlarınız ayrı ayrı çok değerli. Çok teşekkür ederim.

Fiyatı 600 lira ve orijinal he. Nike'a gidip alanlar enayi sanırım. Hocam Nike ve çeşitli mağazalar harici başka bir yerden orijinal ürün aramayın bulamazsınız. Bazı kişiler ayakkabı üzerinde ki barkodları da orijinaliyle birebir yapabiliyor veya çöpe atılan orijinal ayakkabılardan kesip yapıştırıyorlar.

Hocam bakın farkındayımz haklısınız. Arkadaş kesin orijinal ben kullanıyorum deyince kafam karışmıştı. Ne olursa olsun bir danışayım sizlere de dedim. Devamlı Adidas alan biriyim zaten farkındayım piyasanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı