Gün içinde çok yorgun oluyorum

AhmetKarma

Centipat
Yer
Piranha Fabrikası
Gün içerisinde çok yorgun oluyorum ve derslerime çalışamıyorum. Erken uyuyorum. 14 yaşındayım. LGS'ye gireceğim ve benim için çok kötü bir şey, yorgun olunca soru çözülmüyor. Ne yapmam gerek, bunu yaşayan var mı aranızda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gün içerisinde çok yorgun oluyorum ve derslerime çalışamıyorum. Erken uyuyorum. 14 yaşındayım. LGS'ye gireceğim ve benim için çok kötü bir şey, yorgun olunca soru çözülmüyor. Ne yapmam gerek, bunu yaşayan var mı aranızda?
Öncelikle doktora gidin. Vitamin ve mineral eksiklikleri başta olmak üzere çözülebilecek tıbbi sebepleri olabilir. Herhangi bir problem yoksa sınav stresi gibi bir sebebi olabilir.

Uyumadan önce ekrana bakmamayı, uyuduğunuz odayı daha karanlık hale getirmeyi, sabahları yürüyüş yapmayı (yaşınızdan dolayı sokağa çıkmanız yasak galiba) ve duş almayı deneyebilirsiniz ama önceliğiniz doktora gitmek olmalı.

Vitamin ve kalsium eksikliği vardır. Bende de öyle.

Güzelce dinlen geceleri telefon ile uğraşma. Ayrica zihnini boşalt, sağlıksız yiyecekler ve stresten uzaklaş. 3 günlük dünya kasma bu kadar.

Geri
Yukarı