Gün içinde neler yapıyorsunuz?

Mertrma1902

Decapat
Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak gün içinde neler yapıyorsunuz? Sık sık tekrar ettiğiniz bir rutininiz var mı? Ben 16 yaşındayım. Lise 3'e geçeceğim. Futbolla ilgileniyorum oynuyorum. Ancak son birkaç haftadır resmen boş uyanıp boş yatıyorum kendime bir şey katamıyorum bu benim sinirimi bozuyor. Normalde günlük planım şöyleydi; sabah koşu yapıyorum erken kalkıp. Geldiğimde kahvaltı yapıyorum.(Koşu'ya gitmeden önce de kahvaltı yapıyorum hafiften) sonra biraz dinlenip ders çalışıyorum. Öğlen vakitlerinde genelde oyun oynuyorum ve bu vakitte bir uğraşla meşgul olmak istiyorum. Örneğin bir şey tasarlayıp yapmak ya da bilime çok ilgim vardır bir sürü deney yapmak istiyorum ancak nereden başlayacağımı tam bilemiyorum. Bir ara dışarıdan örümcek ve başka canlılar alıp birkaç gün inceleme planı vardı aklımda ancak vazgeçtim(neden vazgeçtiğimi bilmiyorum). Akşama doğru akşam üstü de spor yapıyorum, dışarı çıkıp top falan oynuyorum fazla sürmüyor zaten. Bizim burada da kimse yok kendi kendime top oynayıp şut çekiyorum Max 1 saat falan sürüyor. Geldiğimde de biraz serbest takılıyorum ingilizcem iyidir ancak gene de çalışıyorum başka diller de öğrenmek istiyorum. Normale böyle yapardım ancak son 3 haftadır biraz spor dışında hiçbirini yapmadım sakatlığım vardı. Tekrardan başladım yavaş yavaş. Bana neler önerirsiniz özellikle öğlen ve akşam vakitlerinde. Öğretmenlerin tavsiyesinden bıktım artık kitap oku bilmem ne hep aynı şeyler ancak bunlar bana sıkıcı geliyor, kitabı sadece gece yatmadan önce okuyorum biraz o kadar. Bana neler önerirsiniz siz neler yapıyorsunuz gün içinde?

16 yaşındayım, bunlar dışında arkadaşlarımla buluşuyorum, müzik dinliyorum, film/dizi izliyorum, kitap okuyorum, vb. şeyler yapıyorum. Belirli saatlere yerleştirmek istemedim o tür şeyleri. Gün içinde ne zaman boş olursam yapıyorum. Haftalık çalışma programım bu şekilde:

Screenshot_1.png

Rutinim yok canım ne isterse o an onu yapıyorum.
Hiç istemesem de derse gir. Bitince ders çalış. Akşam da 2-3 saat oyun. En kısa özeti böyle olur herhalde :)
Denetim/Oyun/Uyku/Arkadaşım ile buluşma/Uyku.
6-7 gibi uyanıp bilgisayar başından 9'a kadar ayrılmıyorum.
Yani ders/oyun/ders/oyun/uyku.
Eskiden çok oyun oynardım, bu aralar film ve dizi izleyip sosyalde takılıyorum. Bazen kitap okurum.
Ha bir de çiğ köfte yerim.
16 yaşındayım, bunlar dışında arkadaşlarımla buluşuyorum, müzik dinliyorum, film/dizi izliyorum, kitap okuyorum, vb. şeyler yapıyorum. Belirli saatlere yerleştirmek istemedim o tür şeyleri. Gün içinde ne zaman boş olursam yapıyorum. Haftalık çalışma programım bu şekilde:

Eki Görüntüle 664674
Oyun yine oyun sonra tablet şarj bitince yine oyun 1 saat sosyalde takılmak sonra yine oyun yemek oyun oyun uyku.
Yalnız olmadığımı görmek güzel :D yazılım çok faydalı olacaktır ama hiç ilgim yok var ama zaman ayırmak istemiyorum pek

8.30 gibi uyanıyorum kahvaltı yapıp su satmaya gidiyorum sonra anneme dükkanda yardım ediyorum eve gelip bilgisayar oynuyorum ya da güvercinlerimi uçuruyorum. (Bazı günler bisiklet ile gezilere çıkıyorum bu tüm günümü alıyor )

Geri
Yukarı